• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Goga Mostar

VIP-e poslao sam ti poruku sa molbom da mi posaljes mobitel od Kamèe iz GSS-a, onaj od prosle godine ne radi, pa a ko je to moguce posalji mi porukom ili na mail.
Hvala unaprijed.

djmiros

QuoteZato vam se ja opet javljam iz kafane regge
Kao sto rekoh kamera u poljicama je opet ok, osposobili smo i rajsku dolinu kod ace, alo je neki problem sa internetom, pa tek u pon cemo zvati providera da nam je prikljuci.
Koliko ponedeljaka treba da prodje pa da sve proradi :-\

Mega Deki

SLIKE IZ VAZDUHA IMAM JA......nesto...
Mega Deki

Samuel Bode Miller

Dobra situacija na vrhu ;) Kad je ovo slikano?

brera


MarijaBB

Nismo znali. Covijek je donio novu vjest.....Mladene baci oko na ranije postove. Vec dva dana pijemo u ime snijega od srijede.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Mladen_BL on 17 January, 2011, 21:00:23
Samo sam objavio njihovu prognozu, naravno da pratim sta ste pisali. Ako pratis njihove izvjestaje, znas da su pouzdani  ;D

ja jedino kome vjerujem je breri, on kad poli¾e prst i podigne u vis, ak kaze puse vjetar znaci puse nema druge...jos ako ga programiras moze ti reci i brzinu i smjer i jacinu...sam moras imati dobru licencu za njeg  regge .... nekad se zna desiti pa kad polize prst na kojem ima rakije onda pocne pricati od kaficima moras ga restartovati da bi dosao k sebi ... u svakom slucaju lijepo je i ovo pogledati

Dino SKI

Skijanje se brzo uci......

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

znaci do ponedeljka bi trebao da bude 100cm :) s:vje)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

cos

Quote from: cos on 03 February, 2010, 23:57:29

da se podsjetimo kako izgleda u pravim terminima , najgledaniji SPOT o Jahorini za 2010/2011 na youtube.com

http://www.youtube.com/watch?v=so7kVl3caV8&hd=1

otrov

op op zna li ko ovo sabrati ?
Novi snijeg cm    -    -    -    -    -    -    -    -    1    3    4    3    6    12    7    5    13    -
ps: COS ... mislim da cu u 2 javora
share it with friend or two

Nichifor

jbg ako bude tako eto mene 28. pa za vikend da  anan malo.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

au sta ce nas bit u tom terminu ima da grmi Jahorina  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

thief

Prognoze obecavaju...konacno...  ludzatobom:((