• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

otrov

sa tvoje tastature na boziji ekran dale   ;)
share it with friend or two

MarijaBB


Mega Deki

Sta je neda niko vise od KM-a za pass. Strasno. Znaci nista od snega jos....

Lepo sam ja rekao. Mart je keva....

HM, hocu li se ja skijati..  Kam gi VIP nema ga..

VIPE JAVI SE PRIJEM....ako se nisi zakruskao negde...

Moram da postavim kameru da vidim dje vip nesta.. Hi hi..

Jel to neko spomenuo sneg malo nocas da pokrije travicu zelenu. Vajdica. Malo danas , malo 20.21.22... pa onda malo u februaru i eto skijanja u martu. Pricam ja ali niko me ne slusa. Ali boze zdravlja da se vidimo i slikamo.

A VIP DA DA TU KRUSKU VISE>>>
Mega Deki

zburkos

Stvarno do sada mart nije iznevjerio ni jednom, tako bi trebalo da bude i ove godine........


Mega Deki

E kuzmo moj jedno je misliti a drugo je sta ce biti. JA mislim KAKO CU SE SKIJATI I SUNCATI KAD DODJEM U MARTU he he.

Jel to vip spava jos. Moram da postavim jos neku kameru ali koja radi da ga lociram...
Mega Deki

vip-jahorina


otrov

nemojte tako .. eno prase topovi a bice i snijega veceras + neka 4 cm 20. pa kasnije jos .. bas se trude ove sezone .. samo jos da ne naplacuju 20 maraka za tanjir, mada ko zna mozda je svedski tanjir, pa dobijes mesa :)
odlicno VIP super info .. ocemo li na 4. dio stanja
share it with friend or two

Vista32

place mi se kad vidim staze..........
ne mogu docekati  z:s)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma nista to.. caj-rakija-pivo i gledajte prenost spusta, bar oci da vam uzivaju  ludzatobom:(( i cujete ovaj zvuk drobljenja i proklizavanja kroz snijeg  ideea:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

V.slalum u Mariboru otkazan...ebga ne moze se.... da je uspjelo onda nam nebi ni trebalo godisnje doba ZIMA moglo bi se napravit kad god zelimo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

Sipa snijeg na Jahorini !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ole


brera

Stvarno. :bravo::( ole ole ole Ako bi ovako nastavilo do jutra :-X i uz tarlahaæe.....

MarijaBB