• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

snjezana

-10?? kroz prozor se èini toplije.. ;D

sinoæ sam gledala prognoznu, jos dva dana tako, a ond najavljuju jugo.. :'(

DarkoN

dobro jutro. dekiju moze klasika prija skijanja a meni prije ubijanja od posla.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Dobro jutro,
Snjezo ima li kafa?

snjezana


brera

Quote from: harison on 04 January, 2011, 01:01:48
pa deki care vec si gore kod gospodina brere...drago mi je da si zdravi i citav zaebane su njihove ceste nema onog lika sto govori kakav je promet i imal guzve  3:( uhh treba ga malo po guzi popraskati da bolje slusa  :bravo::(  devil:(
3:( 3:( 3:( Prebiæu te ko maèka. Dosadan si sa tim gospodinom ko picajzle >:( >:( >:(

DarkoN

ja vec vidim da ces ti imati pune ruke posla kada dodjes na jahorinu    (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: harison on 04 January, 2011, 01:20:13
evo da vam najavim da je pocela priprema ove ludnice 08.januara  :bravo::( :bravo::( :bravo::(





Ako su ovi kao OC JA i njihovi radovi biæe otvorenje negdje oko 1. maja. devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

gosp.brera pa ne pravi se skela za zgradu  3:( 3:( to je to jos samo napraviti etaze montirati daske i nabacati snijega kojeg cemo donositi s Jahorine ili s Bjelasnice pa potom postavljati sprave  ole

brera

Quote from: harison on 04 January, 2011, 12:38:37
gosp.brera pa ne pravi se skela za zgradu  3:( 3:( to je to jos samo napraviti etaze montirati daske i nabacati snijega kojeg cemo donositi s Jahorine ili s Bjelasnice pa potom postavljati sprave  ole
A to æe biti ono board sr... devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Sa JA nikako,  police:( æe ga æuvat. devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahah evo ti jedna tacno slikovita

police:( s:nij) police:(  callme $ (PIVA) police:( (Y) rr (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)

dat cu ti ja board sr....  3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( >:( >:( >:( >:(

DarkoN

Quote from: harison on 04 January, 2011, 12:48:42
hahah evo ti jedna tacno slikovita

police:( s:nij) police:(  callme $ (PIVA) police:( (Y) rr (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)
dat cu ti ja board sr....  3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( >:( >:( >:( >:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
al kad se ove godine sretnemo kakvo li ce ludilo biti mislim da nas ni onaj security nece moci razdvojiti kad se kod lifta pocnemo  hug:( hug:( hug:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: