• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


brera

 ??? :-\ :'( Od 14:23 do 21:21h nikog u kafani?????????? ©ta svi buljite u Royal, da nebi sluèajno propustili hvatanje za guzu?????? Ovu kafanu æe vlasnik zatvorit, ne isplati se. 3:( 3:(

BOJAN-BG

narode sta ste se ucutali ima li koga u kafani

DarkoN

hm, ovo postaje cudno. cijeli dan nikoga u kafani. ja cu da popijem jedno pivo pred spavanje. ako je ima neko zainteresovan nek se pridruzi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

stvarno cudno...

ja sam danas isao uzimati neke baterije za motorolu toki-woki pa mi se oduzio dan po picima lom ..... sta je s vama ljudi jestel zivi ili vas je ova zima iznevjerila  3:(

Nichifor


skiDeki

Dobro jutro, klasika je na stolu!

Sto se tice ovog u Americi, ne znam sta da kazem, oni su po meni malo caknut narod...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

ma ni kod nas nije nista bolje deki,sad na otvaranju sezone na kopu sede borderi na sred staze i odmaraju i to ispod prelomnice strasnoooooooooooooo

Peglas

Bonguorno! Mamurno jutro  ::)
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

DarkoN

dobro jutro. ja sam mislio da se osnovna pravila ne postuju samo kod nas, mora se naci nacin da se ovo sprijeci.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jutro jutro ...ma to se sve sprijeci s dobrom rakijom pogotovo sa ledenom MSD evo sad ce se i brera javiti  devil:( pa da ja i naspem koju za dobro jutro

MarijaBB

Quote from: BOJAN-BG on 29 December, 2010, 08:09:26
ma ni kod nas nije nista bolje deki,sad na otvaranju sezone na kopu sede borderi na sred staze i odmaraju i to ispod prelomnice strasnoooooooooooooo

Opalis ga i sta te briga. Nek odmara....

brera

Dobar dan. ;D Bacio sam oko na prognozu, izgleda biæe pravi snje¾ni alarm. Dajte piæe. :bravo::(

DarkoN

ma samo da hoce napadati pa da se se moze skijati fino a ne ovako. i ja bih mogao nesto da popijem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

U p.... m..... i takva kafana. Treba otvorit slastiæarnu. 3:( 3:( 3:( 3:(