• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81

Dobila sam boravak u Sloveniji od 2 meseca!
Brera, cuvaj sneg na Rogli za april! hehehehe

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

tooooo MINJON I MIATE  :bravo::( :bravo::( :bravo::( hiiiii borderi :P cuj bolji osjecaj na skijama neg na bordu hahahahaaha...al et nek ti bude  (:smijeh:

samo me zanima ko ti je nastimao vezove u ovaj polozaj da mu dodjelim ZLATNI BORD I VEZOVE

@deki
ma ne brini cuvat ce tebi barba brera stol u Rajskim vratima  i dlakavu pusku za mene da mi zabrani ulaz 3:( 3:(

Big_DANE

Joj Hare ovih skijasa...jesu se pomamili cim neko oce u bordere...strasnooooo...... bezte sivi oblaci... :P :P :P

Mayo kad dodjes...a nadam se istom terminu ( od 25.febr) ... da cemo te hare i ja poduciti!  hug:( Mozda samo Hare!  ludzatobom:((

Tripu URA za new borderke!!! URA URA URA!!!!!!   :bravo::(  ole ole  ole

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i mijata si u te borderke uracunao hahaah e sad druze mijate moras pustit kosu i kupovat drugo PINK odjelo  (:smijeh: (:smijeh:

sorry kod mene instrukcije samo 5min.

neka neka bordera nemam nista protiv, skije ba klasika  3:( to za breru a svi nek predju na bord i uzivat ce u carima planine i snijega

minjon81

Vezove? Sama! hahahaha

Da nosim i bord Hare? Oces me nauciti prednju kantnu? To mi ne ide... Na zadnoj piim opusteno!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: minjon81 on 06 January, 2011, 00:15:04
Vezove? Sama! hahahaha

Da nosim i bord Hare? Oces me nauciti prednju kantnu? To mi ne ide... Na zadnoj piim opusteno!!!

jao moja minjon obradovala si me sa slikama, ali vezovi su me razocarali nema veze promjenit cemo ih
minjon od ponedjeljka sam slobodan ne radim vise... do mozda daj boze 01.02.(zbog brerinog termina  :'( ) molim se da tek tog datuma hotel krene s radom  :-\ :-\
obecavam ti za instrukcije(ali da me slusas  >:( ) sa mnom za par zica vec cas znati zadnju i prednju kantnu a bogami se i okretati  :bravo::(

minjon81

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Potpuno cu biti uvo, mozak, noge!!!
Sve cu te poslusati!
Ovo nije moj bord, rental!!!
Donecu neki dobar ili iznajmiti gore....
Radujem se! Svidelo mi se! Trebaju mi smuljene pantalone... hihihiiihih
Moram sad da spavam!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ne brini za bord imam ja, i buce br.38-39 tako da  anan samo dodji sve ces lagano ukapirat  :bravo::(

ali ovo je najbolja slika...vezovi okrenuti ka gore ...a ti vozis dole  3:( ... ne znam mozda si pokusala voziti uzbrdo neki novi stil ideea:(  (:smijeh:


RIKVERC

Nichifor

èuj bordera i savjeta. ccc aj doæi æu pa æemo se zajedno spustiti na jednoj nozi sa borderima sa poljica  hug:(

Nichifor

Quote from: minjon81 on 06 January, 2011, 00:24:12
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Potpuno cu biti uvo, mozak, noge!!!
Sve cu te poslusati!
Ovo nije moj bord, rental!!!
Donecu neki dobar ili iznajmiti gore....
Radujem se! Svidelo mi se! Trebaju mi smuljene pantalone... hihihiiihih
Moram sad da spavam!

a mislio sam da je cool  regge

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: zaharije on 06 January, 2011, 01:14:11
èuj bordera i savjeta. ccc aj doæi æu pa æemo se zajedno spustiti na jednoj nozi sa borderima sa poljica  hug:(

pozdravi te bordere koji su na Poljicama....ak ces kod nas Ogorjelica zakon  devil:(

Nichifor


otrov

ima li koga za na kafu  regge cekam avion i imam jos 3 sata .. ne smijem sad zaspati  :o
share it with friend or two

brera

Dobro jutro, klasièno. ;D Dobro je dok ne prorade kamere, dok ne pogledam vremensku prognozu, e kad to pogledam onda je  >:(

brera