• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lola


skiDeki

Pozdrav raja, ja se vratio :P bilo je odlicno, svega i svacega, samo da je malo duze potrajalo :-[  Postavljam slike dok malo uhvatim vremena!

Brera, zao mi je sto nismo stigli popiti kafu danas, ali nadoknadicemo na Jahorini, obecavam!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

E pa drugari, ja dosla sa planine i sad cu da odusevim Harija  ;D , PRIMILA SE NA BORD  :-[...

Evo staze

kad sam skapirala kako da zategnem vez, sve je krenulo kao po snegu  ludzatobom:((



ali je bilo i po malo bolno  ??? , narocito kad probas prednju kantnu  :-X pa onda padnes pa poziras



:-* :-* :-* :-*


BOJAN-BG

majo mani se tih daski ovi po jahorini ogulise i ovo malo snega sto ima

minjon81

hahahaha, glas skijaskog razuma!
Ima li skijanja Boki?

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 05 January, 2011, 20:37:35
hahahaha, glas skijaskog razuma!
Ima li skijanja Boki?

ima nije nesto ali bolje ista nego nista,do podne je ok a posle malo losije ali zato su kafane vrh vrhova

DarkoN

koliko ces hareta da odusevis toliko ces nas da razocaras. neces valjda da predjes u bordere?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

ja sam probao bord ali sam se razbio ko ona stvar  ;D dva dana me bolelo rame. videæu na jahi da li æe mi hare pokazati koji trik ili æu odustati definitivno jer mi je glupo da se blamiram pod stare dane  (:smijeh:
primetio sam da mi je skijanje postalo monotono i noge me rasturaju. moj prijatelj brera me je savetovao da pogledam izvod iz matiène knjige roðenih, ka¾e, tu je tajna  (:smijeh:


minjon81

Necu preci u bordere definitivno, mozda ponekad probordam sa njima... Sta da radim kad mi se svidelo...

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 05 January, 2011, 21:08:56
Necu preci u bordere definitivno, mozda ponekad probordam sa njima... Sta da radim kad mi se svidelo...

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

lola

ja tek moram da nauèim skijati :'(

mo¾da najbolje odma bord ;)

minjon81

Ipak se Lola drzi skija... Bolji je osecaj!!!
Ovo je zanimljiva promena!!!

BOJAN-BG

pozdrav do sutra nema vise baterije

lola


minjon81

Quote from: lola on 05 January, 2011, 21:48:55
je jeli,ipak skije..haha..moѕe,eto poslu№at жu tebe ;D
:-X  austin:(  regge