• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

snjezana


BOJAN-BG

ja sam ove godine i skijao na jahorini koliko nisam u ovom terminu prosle godine

skiDeki

Pozdrav svima, moze pivo za mene, bas ce mi prijati, upravo sam se vratio sa staze, skijao sam od prve do zadnje zice, bilo je odlicno sta da vam kazem ole

Bice i koja slikica, sad idem na bazen  ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

neko na bazen neko u kafanu,izgleda je skupa rakija u sloveniji (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

snjezana

jel ima na Jahorini bazen??  ne mislim kao onaj u termagi, nego bas bazen na kojem se mo¾e malo plivati?? Èini mi se da sam vidjela da ima u Bistrici!!??

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: snjezana on 04 January, 2011, 20:59:31
jel ima na Jahorini bazen??  ne mislim kao onaj u termagi, nego bas bazen na kojem se mo¾e malo plivati?? Èini mi se da sam vidjela da ima u Bistrici!!??

ne cini ti se...ima  :bravo::(

snjezana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahahhah

ma to je maci kasalj.... na vrh Jahorine i nek roni kroz duboki snijeg do polazne stanice bazen joj nece pasti na pamet..... ili si mozda pogrjesila planinu trebala si tamo gdje je i mijat pa da vesla  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

snjezana

nemas ti pojma... cijeli dan se igra vani, pa 2 h klizanja i onda skoro 2 km plivanja i nije umorna, a mama se umorila samo od gledanja  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehehhe e onda ti moze samo barba brera pomoci.... vadi pusku pa ganjanje do iznemoglosti  3:( 3:( 3:(

nego hocemol mi nesto popit dok se oni ganjaju  ideea:(

lola

pazi "BARBA" biæe belaja... >:D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


lola


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


lola