• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera

Quote from: skiDeki on 30 December, 2010, 22:57:33
Sta bi dao da sam tamo, a bas sam raspolozen za cugu veceras :-)
 

Pogledajte ovo, mada nisam zadovoljan, slike su se prebacivale u ritmu, a kad sam postavio na youtube, malo se poremetilo, ali nema veze...
http://www.youtube.com/watch?v=C8FupRpV44M

Ima tu svega, neki se mozda i prepoznaju  :P
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Dobro jutro hvala za klasiku, znaci svidja vam se :-*

Boki tebe ima najvise, jbg nas dvojica se samo slikali (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


DarkoN

dobro jutro i od mene. ja cu jednu rakijicu da pocnem polako sa zagrijavanjem za veceras.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jutrooo ljudoviiii 31.12. 2010 godine... kako proleti ova godina  ??? ??? ???
uz breru dani i mjeseci prodju kao minute....nije ni cudo sto je on ostao omladinac  devil:(

usput:
mijat mi se javio i kaze..
vec mu je 5 dana bilo suncano... vozio je BORD I KAKO KAZE RAZBIO SE KO P**** malo je uganuo rame al proci ce znam takve povrede (TAKODJE CE I NAS BRERA OVE GODINE PROBATI samo dok ga ulovim hug:()

sve vas pozdravlja sa suncanog Kopaonika

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

prvi uhvaceni na kameri "gola jahorina"

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
pa ako dodjes do veceras probat ces hahahah ... mal sam se zeznuo al et reci cemo ove sezone  ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

JA SE SAD ODJAVLJUJEM
SVIMA ZELIM SRETNU I USPJESNU 2011 GODINU zelim svima lijep provod ;) tipkamo se do godine

DarkoN

i ja se odjavljujem,

svima na forumu zelim srecnu i uspjesnu 2011. i sa puno vise snijega i skijanja.

pisacu vam sledece godine opet.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

takoðer odo slaviti.......svima sve najbolje u novoj,puno zdravlja i sreæe..lijep provod...i puno snijegaaaaaaaa!! (happy) (happy) (happy) (happy)

skiDeki

Hvala svima, takodje svim forumasima sve najbolje u novoj 2011. godini...

Obaveze za danas gotove, idem se lagano spremati i na slavlje!

Popijem pivo i odjavljujem se ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

matik


matik

JE BOTE VEÈERAS ROYAL PUN KO BROD