• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Peglas

Èestitam Hare. :bravo::( Gdje je ovaj hotel?
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahaahha samo ti zaebaji....  3:( nemas pojma koliko mi je krivo al eto ebaji ga tako je....mozda naleti koji slobodan dan pa se vidimo...ali jos nije sve zakljuèeno mozda bude nekih pomaka s otvorenjem hotela tako da ako to odrade bit ce EXTRA bar 2-3 dana da vozimo zajedno  :bravo::( :bravo::(

brera

Quote from: harison on 24 December, 2010, 11:39:11
hahahahaahha samo ti zaebaji....  3:( nemas pojma koliko mi je krivo al eto ebaji ga tako je....mozda naleti koji slobodan dan pa se vidimo...ali jos nije sve zakljuèeno mozda bude nekih pomaka s otvorenjem hotela tako da ako to odrade bit ce EXTRA bar 2-3 dana da vozimo zajedno  :bravo::( :bravo::(
:o :o Ja? :o :o

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Peglas on 24 December, 2010, 11:36:58
Èestitam Hare. :bravo::( Gdje je ovaj hotel?







evo da se lakse osjentisete

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma nneee ne ide to tu kad su omaldinci.... nedaj boze to s omladincima (mijatom i tobom) ispusiti valjalo bi vas hvatati gologuze po Jahorini  (:smijeh: (:smijeh:
eto ja idem sad na posao da dam otkazni rok pa se cujemo sutra...kako vidim bit ces i sutra tu  devil:(  :bravo::( :bravo::( svaka cast

Uglavnom cujemo se navecer na msn oko dogovora

evo zivjeli

DarkoN

hare sad gledam neku mapu sarajeva. ja sam uvijek bio ubjedjen da bristol pripada pofalicima, a na ovoj mapi pise grbavica 2. jesam li ja glup pa nemam pojma gdje se sta nalazi u mom gradu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ja cim operem ves, eto snjega

skiDeki

Upravo sam se cuo sa Mijatom, stigao je na kopaonik i zamislite radile su dve zicare zahvaljujuci topovima!

Sve vas puno pozdravlja!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 24 December, 2010, 17:18:29
Upravo sam se cuo sa Mijatom, stigao je na kopaonik i zamislite radile su dve zicare zahvaljujuci topovima!

Sve vas puno pozdravlja!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
do sad mi je bilo zao sto ce otici a nece moci skijati, sad mu zavidim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

hare cestitam na novo dobijenom poslu