• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Big_DANE

Idete u OFF!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. nice piece of ass...

dasas

nakon visednevnog osmatranja i razmatranja prilika na Jahorini te uprkos svim nepovoljnostima, Ski klub Banja Luka (oko 30 djece i odraslih u ovoj smjeni), u subotu 08.01. dolazi gore .... pa kud puklo da puklo... regge anan

brera

Quote from: dasas on 06 January, 2011, 12:26:36
nakon visednevnog osmatranja i razmatranja prilika na Jahorini te uprkos svim nepovoljnostima, Ski klub Banja Luka (oko 30 djece i odraslih u ovoj smjeni), u subotu 08.01. dolazi gore .... pa kud puklo da puklo... regge anan
Mo¾e, ali je djeæici zabranjeno bacanje snje¾nih grudi, lizanje snijega, pravljenje snje¾ka... (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: dasas on 06 January, 2011, 12:26:36
nakon visednevnog osmatranja i razmatranja prilika na Jahorini te uprkos svim nepovoljnostima, Ski klub Banja Luka (oko 30 djece i odraslih u ovoj smjeni), u subotu 08.01. dolazi gore .... pa kud puklo da puklo... regge anan

Ma pasce sneg u ponedeljeak -utorak ili sredu!!!!!! :) :)  Uzivajte!!!!!!!!!

Quote from: brera on 06 January, 2011, 12:31:29
Quote from: dasas on 06 January, 2011, 12:26:36
nakon visednevnog osmatranja i razmatranja prilika na Jahorini te uprkos svim nepovoljnostima, Ski klub Banja Luka (oko 30 djece i odraslih u ovoj smjeni), u subotu 08.01. dolazi gore .... pa kud puklo da puklo... regge anan
Mo¾e, ali je djeæici zabranjeno bacanje snje¾nih grudi, lizanje snijega, pravljenje snje¾ka... (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

evo mena nakona krace pauze, ufatila me neka prehlada, nisam znao za sebe  hug:(

looka

Kakva koincidencija da vipa uhvati prehlada kad stane kamera u Royalu!  ludzatobom:(( ludzatobom:((

Big_DANE

Quote from: looka17 on 06 January, 2011, 13:04:06
Kakva koincidencija da vipa uhvati prehlada kad stane kamera u Royalu!  ludzatobom:(( ludzatobom:((

VIP-e preforsirao si se!!!! Moras malo da danes!!!!! Nisi vise mlad! :P :P :P

vip-jahorina

hehe Dane  >:D
nisam nikako gasio, nego svi oko mene isprehladjivali, pa naravno nije ni mene zaobislo. royal je one noci bio gadan, a poslije toga krevet  3:(

D3n1

pozdrav cijeloj ekipi s jahorine! zanima me stanje snijega tj. isplati li se dolaziti oko 15.01. ove godine?
ekipa i ja smo iz osijeka i nije nam bas kratak put pa da se ne zaputimo u zelenilo!
thx

HeAd

ako padne snijeg oko 14 -trnestog isplati se...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

D3n1

Quote from: HeAd on 06 January, 2011, 15:57:03
ako padne snijeg oko 14 -trnestog isplati se...
hvala na obavijesti

BOJAN-BG

a joj nisam ni znao kolko ima kafana na jahorini,vipe cekamo te veceras