• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

olympus ns

Quote from: MarijaBB on 05 January, 2011, 16:30:06
Quote from: olympus ns on 05 January, 2011, 16:08:48
Ko zna zasto je to dobro

Ovako sam sebe tesio jutros.Sve spremno za polazak - dolazak 2 cetvoroclane porodice 9.januara,uplacen app.,snega jedva ima,na sve to sin mi jutros dobije  boginje.............

Bice njemu "Sam u kuci 6 dio" :)


Slatko sam se nasmejao,ali njemu je tek 6 godina

MarijaBB

Quote from: olympus ns on 05 January, 2011, 16:33:31
Quote from: MarijaBB on 05 January, 2011, 16:30:06
Quote from: olympus ns on 05 January, 2011, 16:08:48
Ko zna zasto je to dobro

Ovako sam sebe tesio jutros.Sve spremno za polazak - dolazak 2 cetvoroclane porodice 9.januara,uplacen app.,snega jedva ima,na sve to sin mi jutros dobije  boginje.............

Bice njemu "Sam u kuci 6 dio" :)


Slatko sam se nasmejao,ali njemu je tek 6 godina

Pa ni onom "orginalnom" nije bilo nista vise :)



vanja.t

Veliki pozdrav za Harisona ,mala ispravka ostajem jos 20 dana pa se vidimo.Inace staza nije losa ima malo kamenja i leda ali je meni ok.Danas je radio sestosjed Ogorjelica najvjerovatnije ce i sutra .Nadam se nekom obilnijem snijegu tamo iza 15 do tada i ovo je ok.

Dino SKI

Evo kako mi radimo u Bosni..... Imamo sve prirodne uslove, ljudi nas vole i uvijek se vracaju i stalno misle sljedece ce godine biti bolje ali mi ih uvijek svojim nemarom, neodgovornoscu tjeramo od sebe. Sta je falilo ovaj sistem za osnjezavanje poceti praviti u maju pa da sad vec uveliko skijamo po umjetnom snijegu....... Koji li ce problem biti pocetkom sljedece sezone, pitam se?????
Skijanje se brzo uci......

HeAd

sljedece sezone vec mirisem novi problem...rastavljen dvosjed na praci, a novi sesterosjed koji bi isao istom putanjom naravno  jos nije gotov  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Dino SKI

E Head to bi mogao biti sljedeci problem..... radi sistem ta osnjezavanje, snijega ima i previse, rastavljen dvosjed a za sestosjed ce cekaju korpe da dodju....
Skijanje se brzo uci......

HeAd

pogadjam bolje od vidovite Vange  :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Ovo nije stanje sa Jahorine vec iz BL, pada snijeg.

md

Quote from: Atomic GS 11 on 05 January, 2011, 18:12:31
Evo kako mi radimo u Bosni..... Imamo sve prirodne uslove, ljudi nas vole i uvijek se vracaju i stalno misle sljedece ce godine biti bolje ali mi ih uvijek svojim nemarom, neodgovornoscu tjeramo od sebe. Sta je falilo ovaj sistem za osnjezavanje poceti praviti u maju pa da sad vec uveliko skijamo po umjetnom snijegu....... Koji li ce problem biti pocetkom sljedece sezone, pitam se?????

Potpisujem sve gore navedeno!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

BOJAN-BG

nije sve tako crno,uzmes skije u rentalu iskijas se do podne a posle degustacija po kafanama ja i marko1310 stigli danas do pete kafane i idemo dalje pozdrav za sve

Goga Mostar

Pa ne mogu da vjerujem,koji maler, evo u Mostaru propaduje snijeg a gore ga nema, uglavom eto nas ekipe ronilaca, kajakasa, paraglajdista itd. 05.02. osam dana, nadam se sa dva metra snijega, dolazi nas 35. uzeli smo Pegijevu staru kucu u najam, bujrum svima na hercegovacko vino, nadam se da cu upoznati VIP-a da popijemo pice!!

MarijaBB

Od ponedeljka ce snijeg, nista ne brinite.

Big_DANE

NADA POSLEDNJA UMIRE!!!! :) :)   VALJDA CE OVAJ 1cm da predje u 20cm! :) :) :)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo ugrabih od prijatelja on uslikao  3:( jednu 3:( slikicu s mob.  anan



a evo i mene pored doping KEROZINA ludilo