• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HeAd

sto vi idete skijati kad nema snijega za skijanje....tako ste mogli otici i u augustu  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bang

radim to mi je Posao a i u avgustu skijam

Milos_Banjaluka

Pozdrav ljudi nisam pisao od prosle zime kad sam isto ovako molio za opseznije informacije o snijegu....Prosle godine sam izvisio od 2.januara do 9.januara i propalo mi je sve....Ove godine sam od 8. do 15.Januara i imam feeling za osjecaj da cu opet izvisiti,pa sam rezervisao sa ekipom nesto na Zlatiboru...Al Jasa je Jasa ocel bit snijegaaaaaaaa ljudiiiiiiiiiiiii ??? s:vje)
I <3 Jahorina

Nichifor

jbg prema prognozama neæe. al ko zna mo¾da neki ciklon zaluta. mada ima tog umjetnog snijega pa æe vjerovatno skijanja biti i narednih dana.

Milos_Banjaluka

Quote from: zaharije on 04 January, 2011, 23:48:22
jbg prema prognozama neæe. al ko zna mo¾da neki ciklon zaluta. mada ima tog umjetnog snijega pa æe vjerovatno skijanja biti i narednih dana.
Al citam svugdje nemogu raditi topovi kad je toplije od -3 i stari mi zove prijatelja iz OC i kaze ide jugo bice 7,8 stepeni subota nedelja tamo :S
I <3 Jahorina

ninana7

Hvala Harison...  ;) Ali sam se sada zabrinula zbog te situacije tamo, sto nema dovoljno snijega pa ne znam isplati li se doci... Pozdrav

otrov

Zbranka jel skijas na vodi? Ja sam prvi put ovo ljeto. Ubija koliko je dobro
share it with friend or two


BOJAN-BG

zavisi gde skijas ako je od kafane do kafane onda je naj povoljnija

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

boki kakvo je stanje gore....isplatil se doci na sestosjed

zeyneel


brera

U tu¾nu priæu JA ukljuèile se i kamere, osim vrha/Zaèaranih i Royala. :-\

nikaj

Quote from: BOJAN-BG on 05 January, 2011, 08:08:57
zavisi gde skijas ako je od kafane do kafane onda je naj povoljnija

tako skijanje mi je najbolje - na sigurnom; a Jahorina je samo jedna - sa ili bez snega ona je predivna; pozdrav iz SLO, vidimo se u 3. mesecu - na sigurnom skijanju........... ole

DarkoN

pa ko jos skija na planini i to u januaru. u sarajevu je kao i na jahorini potpuno vedro. treba nam  s:nij) sto znaci da treba preci na dobro uvjezbanu tehniku prizivanja snijaga koja je na ovom forumu poznata kao tarlahanje.  ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...