• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

ninana7

Hoce li sutra raditi neki dvosjed ili sestosjed? hvala... ;)

Big_DANE

Quote from: ninana7 on 04 January, 2011, 11:57:22
Hoce li sutra raditi neki dvosjed ili sestosjed? hvala... ;)

Hoce li deda mraz doneti poklone! :P  To zna samo svevisnji i OC ! :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jaooo i voiska se morala prikljucit  :'( :'( a kod nas samo puhnes i ode sve......ako ne razumijete tu je gospodin brera pa zamolite ga za prevod (:smijeh: (:smijeh:
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/video-50-000-ljudi-zarobljeno-u-prometnom-kolapsu.html#video

otrov

zelio bih da pohvalim napore da se topovi osposobe prije roka, mada rok nije smio da bude iza decembra .. haleluja OC
uzivajte danas
share it with friend or two

Nondedi

Zasto ne puste topove na Poljicama ?!?!? ..... i imali snijega na poljicama da se pusti sestosjed :-X :-X puf:) puf:) regge

DarkoN

Quote from: Nondedi on 04 January, 2011, 12:57:13
Zasto ne puste topove na Poljicama ?!?!? ..... i imali snijega na poljicama da se pusti sestosjed :-X :-X puf:) puf:) regge
zato sto na poljicama nema topova.  ;)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Nondedi on 04 January, 2011, 12:57:13
Zasto ne puste topove na Poljicama ?!?!? ..... i imali snijega na poljicama da se pusti sestosjed :-X :-X puf:) puf:) regge

a ni dovoljno snijega

vip-jahorina

Ogorijelica kamera radi normalno i moze se vidjeti red, koji nije nimalo za zanemariti.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
kakav suncan dan,,sad mi zao sto sam prespavao  3:(

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sad mi je muka gledati ovakvu Jahorinu, a jos kad pomislim na bord i kartu  3:( vec me hvata nervoza

Big_DANE


looka


brera


looka