• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

raca

U nedostatku snijega na regionalnim planinama... jedan novosadjanin se odlucio za dramaticne mjere...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/226564/Skija-se-po-Novom-Sadu-zakacen-za-automobil

Imam otvorene sumnja da je neko od clanova foruma  ;D
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 29 December, 2010, 16:25:12
Protiv vremena se ne moze niti se moze uticati na vreme...

Tako da moram pohvaliti OC i GSS, jer zaista cine, po meni nadljudske, napore da bi gostima obezbedili kakvo-takvo skijanje, jer nema dovoljno snega :bravo::(

Deki sad si ko pOLiticar! :P :P   Sta bre nadljudske napore...bolan... rade ko kiLavci najgori...cak su na zlatboru napravili ...sve radi a poceli su mesec dana posle OC-a!

Da su to napravili da radi...e onda bi im skino kapu! :)

Big_DANE

Quote from: raca on 29 December, 2010, 16:31:14
U nedostatku snijega na regionalnim planinama... jedan novosadjanin se odlucio za dramaticne mjere...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/226564/Skija-se-po-Novom-Sadu-zakacen-za-automobil

Imam otvorene sumnja da je neko od clanova foruma  ;D

Hahahahaha... ima i u NS ludaka! :) :) :)

raca

Dane, da je bio na bordu, ti bi bio prvi osumnjiceni!
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

skiDeki

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 29 December, 2010, 16:33:21
Quote from: skiDeki on 29 December, 2010, 16:25:12
Protiv vremena se ne moze niti se moze uticati na vreme...

Tako da moram pohvaliti OC i GSS, jer zaista cine, po meni nadljudske, napore da bi gostima obezbedili kakvo-takvo skijanje, jer nema dovoljno snega :bravo::(

Deki sad si ko pOLiticar! :P :P   Sta bre nadljudske napore...bolan... rade ko kiLavci najgori...cak su na zlatboru napravili ...sve radi a poceli su mesec dana posle OC-a!

Da su to napravili da radi...e onda bi im skino kapu! :)
Dane, mislio sam na ovo dovlacenje snega u kamionima da bi se osposobila staza, a ne na topove!

Mozda sam preterao za nadljudske napore, ali se svakako trude!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

daj nek urade bilo sta dolazim sledece nedelje ako nebude radila bar neka staza odlepicu

skiDeki

Povedi Dula i Marka, oni svakako samo idu po kafanama (:smijeh:

Ne boj se Boki buce snega, kad ti ja kazem :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: BOJAN-BG on 29 December, 2010, 17:25:37
daj nek urade bilo sta dolazim sledece nedelje ako nebude radila bar neka staza odlepicu
Onda èemo te tra¾iti u Royalu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

Quote from: brera on 29 December, 2010, 17:28:05
Quote from: BOJAN-BG on 29 December, 2010, 17:25:37
daj nek urade bilo sta dolazim sledece nedelje ako nebude radila bar neka staza odlepicu
Onda èemo te tra¾iti u Royalu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

odprilike ce biti tako  >:(

DarkoN

samo oprezno sa rukama, vidis kakve vip slike skida sa kamere   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

sad sa planine, vrha - tj. Gole Jahorine.
Idem malo u SA pa kad se vratim, bice interesantnih slika i filmova, te izvjestaja ...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 29 December, 2010, 17:46:19
sad sa planine, vrha - tj. Gole Jahorine.
Idem malo u SA pa kad se vratim, bice interesantnih slika i filmova, te izvjestaja ...

ajde vipe samo nemoj da se zarakijas u sarajvu,i da nas obradujes sa izvestajima

goran18

Jel ima nekih ocekivanja Za subotu i nedelju  ;D ;D  z:s) z:s)

looka


skiDeki

Ovo sam i ja radio samo sa sankama i naravno na manjoj brzini (ali ne mnogo >:D )
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...