• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Simiki


ivan-cro


clone

Ja sam verovatno u subotu gore na par dana, nadam se da prognoza laze i da ce veceras da zatrpa :)

A, ako ne, onda bar malo da se spustam :)

farefare

narode na bjelasnici skijaju ...


[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

Mil0s

Ja bih dosao na Jahorinu tamo februara jel ce biti snega tada i kako je bilo prosle godine u to vreme?

Poz!

clone

Mi smo uvek isli sredinom februara i uvek je bilo snega, ali vreme moze da bude jako lose kao pretprosle godine (magla, veliki minus, vetar, ...)
Prosle godine smo isli tokom marta na par dana i bilo je fenomenalno...

DarkoN

Quote from: Mil0s on 29 December, 2010, 13:31:19
Ja bih dosao na Jahorinu tamo februara jel ce biti snega tada i kako je bilo prosle godine u to vreme?

Poz!
kao prvo dobro nam dosao. sad sto se tice februara do sada je uvijek bilo extra dobrog skijanja. dugorocne prognoze nisu pouzdane tako da ti to ne moze pomoci.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: vip-jahorina on 29 December, 2010, 10:20:42
za pola sata pustaju stazu Poljica!!!!!!
Cijena 50% jeftinija. Navodno su navukli snijeg. Nije extra qvalitet staze, ali se moze skijati

Olimpk upravo rade, sutra ce biti i olimpik pusten, bar donji dio staze.

Hvala drustvu iz GSS-a i OC-a na pravovremenoj inoformaciji i trudu ....
Za sve ovo svima, GSS i OC  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Mil0s

Hvala na odgovorima i dobrodoslici, naime ja uglavnom idem po 2 puta na skijanje pa sam prosle godine bio u Bugarskoj i na Kopaoniku i mogu vam reci da sam u ovo neko vreme bio u Bugarskoj(Borovec) radila je samo jedna staza koju su osnezavali svo vreme doduse staza je dosta dugacka preko 2km tako da se poprilicno izmorite kad dodjete na pola, na Jahorini nisam bio oko 5-6 godina pa bih zeleo da se vratim da vidim kako je sad tamo, secam se da je bilo ok kad sam bio mada sam ja i tad isao negde krajem januara pocetak feb.

Sto se tice Kopaonika ni tamo nema snega, trenutno uopste nema ni struje, rade 2 staze centar i karaman greben i tako je bilo svo vreme dok sam bio tamo prosle godine a bio sam polovinom januara.


sshairo/NoraBiH


Big_DANE

EVO LJUDI 3 januara ZATRPAVANJEEEEEEEEEEEEEEEEE



   


brera


tvrdi

dobar dan,svima vam zelim da za novu godinu padne  s:nij) u velikim klicinama  :bravo::(

dzaba accuweather dzaba worldweather dzaba sve prognoze...dok Gospod ne zatrpa nema nista od pravog skijanja...to sto su uradili iz OC i GSS svaka cast ali po meni to nije skijanje  >:(
a i ti topovi,jest da zivim u inostranstvu ali sam cuo informaciju da cuvaju topove ko fol za strance..ne kontam... ?

Nondedi

To znaci da ce ako bog da vec sl sedmice uveliko bit skijanja i zatrpavanja :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ....ako bog da dolazim 4 januaraaa :D  anan anan  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( ole ole ole

skiDeki

Protiv vremena se ne moze niti se moze uticati na vreme...

Tako da moram pohvaliti OC i GSS, jer zaista cine, po meni nadljudske, napore da bi gostima obezbedili kakvo-takvo skijanje, jer nema dovoljno snega :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...