• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

izgleda da ce biti skijanja jedino u rojalu ove sezone  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vipe jel pada gore taj famozni sneg

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 27 December, 2010, 19:57:17
Evo nisam mogao izdrzati, skoknuo sam do jahorine. Ljepota ljudi, samo da je malo vise snijega...
Pozdrav za raju sa foruma od "najpozeljniji nezenja" sa obn-a, Raleta iz royala
Veliki pozdrav Raletu i tebi, uzivajte kad vam je bog dao :bravo::(

P.S.  Poruci raletu da spremi neku dobru rakiju za Vip raju, uskoro stizemo!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka


DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 27 December, 2010, 19:57:17
Evo nisam mogao izdrzati, skoknuo sam do jahorine. Ljepota ljudi, samo da je malo vise snijega...
Pozdrav za raju sa foruma od "najpozeljniji nezenja" sa obn-a, Raleta iz royala
ovo znaci da su kamere namjeski iskljucene.  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

mozda nas vip sutra iznenadi sa kamerama i topovima da prorade u paketu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

A mozda ih i dislocira pa se i mi iznenadimo...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Powderman

Pozdrav svima! Dolazim ove godine prvi put gore pa vec izvidjam situaciju svaki dan preko ovog sajta.
Zanima me koliko obicno snega treba da padne da bi se staze otvorile, vidim da je tamo debeli minus, 20-tak cm snega a ni jedna staza ne radi. Na Kopu trenutno 4 cm a otvorene dve staze, jeste da rade topovi ali opet... I ono sto me jos vise zanima, da li se staze zatvaraju tokom sezone pri kriticnim momentima sa snegom jer mi ovo pomalo mirise na losu organizaciju.

brera


Mak

feel the snow.

MilanP

Jel pada jos?
Vip pogledaj privatne poruke!

otrov

Prasak potrebno je 40 cm kvalitenog snjega. Liftovi ne rade kad je malo jaci vjetar i kad je bas jaka magla. Nova lokacija kamere je odlicna fora ak je lokacija oko zirafe koja radi
share it with friend or two

sshairo/NoraBiH

Skijanje na Bjelasnici od Srijede 29.12.2010.

Vise o stanju na Bjeloj ,       http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1084.msg60697;topicseen#msg60697

sshairo/NoraBiH

Quote from: sshairo/NoraBiH on 27 December, 2010, 22:33:21
Skijanje na Bjelasnici od Srijede 29.12.2010.

Vise o stanju na Bjeloj ,       http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1084.msg60697;topicseen#msg60697


TOPOVI U AKCIJI

Mega Deki

Ovde bre sve neki izvidjaci vipe. Svi nesto mantaju,muljaju a i prozivaju ti kamere. he he. A ono vala jes. Dosta su i radile. he he. Vidis kazu da si ih mozda i dislocirao a snimak ostavio da nam zavara trag. he he. Jel to neka evakuacija. Neznam sto se ljudi muce toliko oko vremenske prognoze kad sam ja tu. Zaboravili su vec koga da pitaju ali neka. Doci ce i moje vreme. No sta bi sa kruskom tom. Ja spremam dunju pa ako zataji ..... Pozdrav svima i lepu sezonu zelim. devil:( devil:( devil:( z:s)
Mega Deki

MilanP

Vi kao da niste videli ovo
Obavjestenje: web kamere ce najvjerovatnije do sutra biti van pogona jer provider nesto "prebacuje" tako da ne vjerujem da ce se nesto promjeniti do sutra.