• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 27 December, 2010, 18:03:59
i evo brzinski da nam nesto pozelim, svima zajedno, cak i darku i davoru!  devil:(

http://vimeo.com/18213768
ne bi ti to meni pozelila nego nemas drugog izlaza  devil:( devil:( devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

matik



brera



vip-jahorina

forumasi, sad sam malo sa Kamcom popricao (GSS Jahorina) oko staza i topova.
Najljepsa vijest: sutra bi mogli topove pustiti kod Zelje.

GSS je danas isao sa masinama prema vruhu sa ciljem navlacenja snijega. Kako rece mi Kamco, nije bilo sanse da se nesto uradi, jer je snijeg prsic i jednostavno "bjezi" pred ratracima.
U toku dana je palo samo 7-10 cm snijega (informacije od prije 2 sata). Temp i dalje oko -13°C

Ujutro rano izlazi ekipa GSS-a na teren i imat cemo prvi informaciju sta i kakvo je stanje na Jahorini.

DarkoN

bilo bi veoma dobro kada bi uspjeli da osposobe bar jednu stazu radi ljudi koji ce da budu gore. nadam se da cemu ujutru biti prijatno iznenadjeni kada vidimo da rade topovi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: vip-jahorina on 27 December, 2010, 18:58:10
forumasi, sad sam malo sa Kamcom popricao (GSS Jahorina) oko staza i topova.
Najljepsa vijest: sutra bi mogli topove pustiti kod Zelje.

GSS je danas isao sa masinama prema vruhu sa ciljem navlacenja snijega. Kako rece mi Kamco, nije bilo sanse da se nesto uradi, jer je snijeg prsic i jednostavno "bjezi" pred ratracima.
U toku dana je palo samo 7-10 cm snijega (informacije od prije 2 sata). Temp i dalje oko -13°C

Ujutro rano izlazi ekipa GSS-a na teren i imat cemo prvi informaciju sta i kakvo je stanje na Jahorini.

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera

@
Ssimalis
To malo kamenja namjerno stavlja OC, zbog boardera, da nebi tako ludo jurili. (:smijeh:

lola

hohohohoooo...biæe topova,super,vidite triba biti optimist :bravo::( :bravo::(

looka


BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 27 December, 2010, 18:58:10
forumasi, sad sam malo sa Kamcom popricao (GSS Jahorina) oko staza i topova.
Najljepsa vijest: sutra bi mogli topove pustiti kod Zelje.

GSS je danas isao sa masinama prema vruhu sa ciljem navlacenja snijega. Kako rece mi Kamco, nije bilo sanse da se nesto uradi, jer je snijeg prsic i jednostavno "bjezi" pred ratracima.
U toku dana je palo samo 7-10 cm snijega (informacije od prije 2 sata). Temp i dalje oko -13°C

Ujutro rano izlazi ekipa GSS-a na teren i imat cemo prvi informaciju sta i kakvo je stanje na Jahorini.


daj boze da puste te topove i naprave bar neku stazu po svim prognozama u narednih 15 dana slaba vajda od snega

skiDeki

@brera i ja (najveci optimisti u vezi topova), izgleda da smo bili u pravu!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Neka sve ide po planu ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MilanP

Gledam kopaonik ljudi se vec uveliko skjaju a mi cekamo da padne je**ni snijeg

vip-jahorina

Evo nisam mogao izdrzati, skoknuo sam do jahorine. Ljepota ljudi, samo da je malo vise snijega...
Pozdrav za raju sa foruma od "najpozeljniji nezenja" sa obn-a, Raleta iz royala