• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

MilanP

Samo neka pada.
Dace bog da sutra zice prorade

looka


DarkoN

e sad sam najeeeeeee valjda ce me neko braniti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 27 December, 2010, 16:29:24
e sad sam najeeeeeee valjda ce me neko braniti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pa jedino mi davor pada na pamet, on se nesto folira, ostali su valjda na mojoj strani  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

ova slika gdje ovaj ovu uhvati za guz je stvarno prejaka.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
gdje se on kobajagi prisunjo a vidjelo ga 1000 ljudi  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ssimalis

Ma to je monta¾a, da ljudi gledaju u tu kameru a ne na one koje pokazuju kako ima malo snijega :) :)

brera


skiDeki

Al ih uhvati, svaka cast!

Samo da zapada vise, ovo stvarno nije normalno!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: ssimalis on 27 December, 2010, 16:36:51
Ma to je monta¾a, da ljudi gledaju u tu kameru a ne na one koje pokazuju kako ima malo snijega :) :)
Da nisi  mo¾da njezin frajer koji nije bio pored nje i nema ga na slici?? devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

haha brera  (:smijeh:  (:smijeh:

danas je web kamera bila posjecena (do sada) 23.500 puta. Facebook stranica ima skoro 4.000 prijatelja i ovdje na forumu ...  austin:(

otrov

Darkon nista ne brini jaci smo, a i looka ce nam pomoci kako bi on bio na kalendaru za januar
stanje je koliko toliko bolje sada koliko vidim .. cekamo sanju sa novom slikom da vidimo koliko joj je centimetara palo              na gloovu
ili bar neki jadac u kafani :)
share it with friend or two

vip-jahorina

snijeg i dalje pada, doduse slabijim intezitetom jer je trenutna temperatura -13°C

Obavjestenje: web kamere ce najvjerovatnije do sutra biti van pogona jer provider nesto "prebacuje" tako da ne vjerujem da ce se nesto promjeniti do sutra.

DarkoN

Quote from: davor77 on 27 December, 2010, 17:11:21
Darkon nista ne brini jaci smo, a i looka ce nam pomoci kako bi on bio na kalendaru za januar
stanje je koliko toliko bolje sada koliko vidim .. cekamo sanju sa novom slikom da vidimo koliko joj je centimetara palo              na gloovu
ili bar neki jadac u kafani :)
odlicno, nisam sam. pomocice nam i njonmi jer joj sanja nije kupila pantole za skijanje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 27 December, 2010, 17:53:23
Quote from: davor77 on 27 December, 2010, 17:11:21
Darkon nista ne brini jaci smo, a i looka ce nam pomoci kako bi on bio na kalendaru za januar
stanje je koliko toliko bolje sada koliko vidim .. cekamo sanju sa novom slikom da vidimo koliko joj je centimetara palo              na gloovu
ili bar neki jadac u kafani :)
odlicno, nisam sam. pomocice nam i njonmi jer joj sanja nije kupila pantole za skijanje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pihhhhh, vise se nikad ne slikam!  3:( njonmiiiiii iiiiiiiiiiiis on my siiiiiiiiiiiiiiide! tiiiiiiiiiiiiiiiiiimeeee.........  devil:(

01xxx01

i evo brzinski da nam nesto pozelim, svima zajedno, cak i darku i davoru!  devil:(

http://vimeo.com/18213768