• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ime



zburkos

Ma dje ima 15-20cm, na Ilidzi skoro da ga i nema.......

BOJAN-BG

Quote from: zburkos on 26 December, 2010, 22:00:18
Ma dje ima 15-20cm, na Ilidzi skoro da ga i nema.......

mozda ima na jahorini

Gruma

Jbt, u Beogradu veje kao lud. Nije valjda da na jahorini nista ne pada???

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

naletio je veliki minus tako da je snijeg stao  >:(

a vidim bilo je pitanja oko TARLAHANJA  regge .... i kad je Bojan pokazao pravo znacenje TARLAHANJA vise nikog nema da TARLAHA misevi jedni sta ste se ukocili...drmnite koju rakiju i mars na krov do zore da vec krenemo sa sezonom daleko smo dogurali, a jos smo bez dovoljno snijega za skijanje/bordanje iz snova na nasoj krasnoj, pitomoj Jahorini   :bravo::(

P.S.
Kao stari èlan ovog foruma zamolio bi da ne pretjerujete sa ovim  ole mislim da je to uzaludno kliktanje
hvala

bataneoo


DarkoN

sudeci po kamerama, snijeg ne pada  :'(   
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

vise pada u beogradu nego na jahorini


BOJAN-BG

po svim prognozama lek ce nam biti jahorinske kafane


DarkoN

u sarajevu poceo  neki sitni snijeg
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zburkos

Quote from: harison on 26 December, 2010, 23:57:21
naletio je veliki minus tako da je snijeg stao  >:(

a vidim bilo je pitanja oko TARLAHANJA  regge .... i kad je Bojan pokazao pravo znacenje TARLAHANJA vise nikog nema da TARLAHA misevi jedni sta ste se ukocili...drmnite koju rakiju i mars na krov do zore da vec krenemo sa sezonom daleko smo dogurali, a jos smo bez dovoljno snijega za skijanje/bordanje iz snova na nasoj krasnoj, pitomoj Jahorini   :bravo::(

P.S.
Kao stari èlan ovog foruma zamolio bi da ne pretjerujete sa ovim  ole mislim da je to uzaludno kliktanje
hvala

Ja sam kontao da ljudi znaju sta je TARLAHANJE i iznenadio sam se koliko je raje spremno da zbog snjega ode na krov......... (:smijeh: (:smijeh:

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...