• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Izvjestaj sa lica mjesta: Na jahorini pada snijeg. Temp -6
Nema vjetra, ali ni skijanja.
Sto se tice tarlahanja, zamilo bi nekog od starih forumasa da objasni pojam. U svakom slucaju nisu 100 smajlica  cr:)



brera


BOJAN-BG

vipe kolko ima snega gore po tvojoj proceni

alenzd

OK.Kao laik jer nisam leksikograf a i  nemam neke veze s Bosnom mislim da tarlahanje znaèi :
seks ili bolje reèeno je...èina  ali i puno drugih znaèenja jer ovisi u kojem kontekstu se rijeè koristi.
Kad njih dvoje tarlahaju u sobi onda je ovo prvo, kad neko tarlaha na gitari onda "mlati praznu slamu" jer nema pojma svirati itd.
Molim da me se ispravi ako nisam u pravu!

DarkoN

u sarajevu je poceo da pada jace, pada brzo ali je sitan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: alenzd on 26 December, 2010, 10:55:53
OK.Kao laik jer nisam leksikograf a i  nemam neke veze s Bosnom mislim da tarlahanje znaèi :
seks ili bolje reèeno je...èina  ali i puno drugih znaèenja jer ovisi u kojem kontekstu se rijeè koristi.
Kad njih dvoje tarlahaju u sobi onda je ovo prvo, kad neko tarlaha na gitari onda "mlati praznu slamu" jer nema pojma svirati itd.
Molim da me se ispravi ako nisam u pravu!
Korak br.1 proæitaj odgovor br. 242 tu iznad.
Korak br.2 ako si uæinio korak br.1 znaæi æitanje......

alenzd


brera


MilanP

kakvo je sada stanje na jahorini
oce bit skijanja danas?

brera


vip-jahorina

U poljicama oko desetak cm snijega, a u satoru oko 15.
Paducka i dalje, ali jos nije to to.


vip-jahorina

Hehe, sta ce biti iduce sedmice  8) ne znamo, ali ako ga napada jos nekih 20-30 cm bice skijanja. Zavusi to jos od par drugih faktora, ali je uglavnom tako.

U svakom slucaju, snijeg i dalje pada...