• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

enkidu

Quote from: JoMa on 21 December, 2010, 23:38:30
Spakovati se i zapucati 24. ili ne?
Pitanje je sad...

zavisi. ako je zbog skijanja i bordanja, onda ne. ako je zbog zeze, onda proceni.

JoMa


DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

ledeni

ma ljudi... treba samo past pravi snijeg i da vidis svega.... a ovako nagadjati... nem smisla!!
samo gasssss

Goga Mostar





HeAd

eto ako vam je lakse i u popularnom austriskom skijalistu nassfed temparatura otisla u plus i pada kisa....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Sve mi se vise svidja ova prognoza od petka navece, pa nadalje :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

milfex

mnogo mi se dja ova prognoza od petka! Ako bude tako svaki dan do ng ima da bude nekog skijanja, pa mozda i razmislim o dolasku na jahu za ng. Prosle sam se isfuro totalno mogli smo ladno da plivamo na 100 slobodno  :'(

pasity

U utorak smo dosli sa Jahorine.
Evo par slikica...

lola



vranex

Ciao svima!
Vec duze vrijeme pratim Vas forum i sajt i moram da pohvalim VIP Jahorinu za ozbiljnost i predanost kojom vodi ovaj sajt!
Takodje i Vas forumase, mnogo sam od vas naucio i nadam se da cu imati priliku koga i upoznati tokom sezone!
Vozim bord vec dugo i na planinu idem zato da bih taj bord vozio, sve ostalo moze a i ne mora, ali ocekujem da kada platim kartu ne trebam da razmisljam ni o cemu drugom..
Bio sam prije 3 godine na Jahorini ali ono sto sam vidi je bila cista katastrofa.. strasni redovi, piste neodrzane, osoblje koje, i pored nenormalne guzve, ne tjera ljude da sjedaju po dvoje u dvosjed nego sami, u bojazni, valjda, da ne popricaju malo usput, cica koji prodaje boce pive i sl. pored zicare ( a gdje te boce poslije zavrse), nenormalno nekulturni idioti koji svoju djecu uce da budu isti arogantni i nesretni retardi..itd..
Poslije duze vremena odlucio sam se ove godine vratiti u Bosnu iz EU na neodredjeno vrijeme..Prva stvar sto sam uradio je sezonski za nasu planinu u nadi da cu sto prije moci malo prosetati bord i vidjeti da utrvrdim koj istari "trick" i naucim sta novo. To sam uradio prvenstveno na osnovu onog procitanog na ovom forumu, tj kada sam vidi da je ipak  velika vecina normalnih ljudi koji se zele zabaviti i zivjeti duh planine i zezanja
Slijedi dosta razocarenja, neka nerjesiva (jugo , kishurina ) a i neka nepojmljiva (sjede topovi i prica se o nekim radovima usred decembra a temperatura takva da se mogla napraviti podloga za cijelu sezonu samo za par dana), ali isto tako i nada u bolju buducnost jer stvarno imamo i ljude zaljubljene u tu planinu i kapacitete da je vode kako treba.

Ukratko.. jedva cekam da napada bar pola metra powdera pa da na sva cimanja i razmisljanja zaboravim, stegnem vezove i vidim sta to toliko hvalite na ovoj planini!!