• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

dale

Necu da citiram sebe,ali bez 70-80 cm mokroga snega i posle toga dobrog minusa nema pravog skijanja!

dale

A i moram da naguram do 100 postova,da vise ne budem junior member sa 43 god.Ha,ha,ha....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: dale on 20 December, 2010, 23:17:54
A i moram da naguram do 100 postova,da vise ne budem junior member sa 43 god.Ha,ha,ha....

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: bit ce ne brini cim padne veca kolicina snijega svi cemo se raspisati tako da cekaj taj termin i udri do zore  :bravo::(

Nerve
ma bio sam gore kod BOGA kucao sam-zvonio-bacao kamencic u prozor (ebga nema snijega za grudve) samo na vratima mu pisalo danas ponedjeljak a moje spavanje traje do 11h minimum okasnio sam  ::)

dale

....i tako kazu da nam treba objektivno novinarstvo,al' neka bude od sad samo med i mleko!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


looka


DarkoN

stanje na jahorini je, blago receno, tuzno  :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Tuzno i ruznoooo!!!  3:( 3:(

Pogledajte sta se prognozira posle ove juzine... DEBELI MINUS ...kao sto je i bio ovih poslednjih nedelju dana!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(



Big_DANE

Quote from: ovejaras01 on 21 December, 2010, 16:05:01
jo¹ da topovi prorade do nove godine

Pa imaju vremena 3-4 dana da sve srede testiraju i puste u pogon!!! NEMA SANSE!!!

brera


HeAd

Mislim da realno gledajuci pricu o topovima treba da ostavimo za sljedecu sezonu...ako bude prije to je samo jedno pozitivno iznenadjenje....i to je to...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


HeAd

brera nije ovo Slovenija da je bili bi vec u EU  ;D
(pa mi od nekidan tek mozemo da putujemo u EU bez vize  (:smijeh:)

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: brera on 21 December, 2010, 16:15:33
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 21 December, 2010, 16:06:08
Quote from: ovejaras01 on 21 December, 2010, 16:05:01
jo¹ da topovi prorade do nove godine

Pa imaju vremena 3-4 dana da sve srede testiraju i puste u pogon!!! NEMA SANSE!!!
3:( 3:( 3:( Dane, Dane, pesimista.  regge Zna¹ ¹ta se sve napravi za par dana? ideea:( Æovjek se æak i otrezni u jednom danu!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Brera bro....moras da se podsetis da je ovo BALKAN!!!!!  Nisam pesimista...nego sam realan.... sto kaze Head...ako bude bice LEPO IZNENADJENJE!!! :) :)