• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pogresna tema Tesliæ STANJE NA JAHORINI 2011 ....imate rubriku SLOVENIJA tamo postavite pitanje

hvala


FreakBL

U ©vedskoj pingvini, zdaraaaaavo!  ole
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

raca

U Svedskoj problemi, ZDRAVO!

Stanje na Jahorini zalosno.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

brera


brera


MarijaBB

U BL je pocela kisa prije pola sata. Mogle bi se prognoze ostvariti pa na Jahorini da padne snijeg.

Radiohead

Ma i ako padne pasce par cenata, po ovome nista do kraja januara nazalost, prelistao sam forum iz prosle godine i tad je snijeg kasnio ali nisu bile ovako lose preognoze, ne mogu da vjerujem da za mjesec dana padne 15-20cm snijega ali..... cekamo u dalje.Sreca da ima forum od prosle godiennpa malo slike da pogledamo :-X
pozz

raca

Padavine su bile ogromne u novembru i pocetkom decembra, ogroman broj poplava je bio, rekordan protok Drine koji je ojadio hiljade domacinstava. Uopste me ne cudi sto sada nema padavina mnogo, ispadalo se tada za medalju. To sto ne pada kad mi zelimo, jbg desava se, ni tarlahanje nam nece pomoci u narednih nedelju, dvije...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS


Big_DANE

Ovo je strasno....NEMA NI KISEEEEEEEEEE...SIVO DA SIVLJE NE MOZE DA BUDE!!!!!!!!!!!  DO 18.jan NI PAHULJA!!!!!!!!!!


MarijaBB

No sikiriki. Bice. Mora. Nikad nije obislo Jahorinu.

Big_DANE

PROSLE GODINE    2010                                                                                                                                                           OVE GODINE     2011                                         

     

DarkoN

u sarajevu je pocela da propaduje kisa, malo je nedostrajalo da mi pokisne glOOOva ljudi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...