• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

HeAd

Danas se skijalo na Ogorjelici, nije bilo guzve na liftu kako vidim topovi su odradili ovaj donji dio staze za gornji cemo dobiti izvjestaj veceras kakav je...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

danas se skijalo na ogorjelici,topovi i sestosed odradili posao,nije bilo preterano guzve na sestosedu ali zato na stazi poprilicno jel su svuda postavili mreze da se ne prelazi na druge staze,u donjem delu ogorjelice dosta kamenja popodne i u levku ispod sestoseda ogorjelica,sutra ce verovatno raditi opet sestosed i dva tanjira posto je danas cena ski pasa vracena na standardnu cenu 30 maraka

BOJAN-BG

jos da dodam,vreme fenomenalno suncano ali malo prohladno jutros u 9 je bilo -13 u toku dana -7,ko ima stare skije nek ih nosi ovih dana na skijanje ako dolazi,grota je cepati nove,ja sam iznajmio u rentalu

HeAd

To Bokac, a te svoje cuvaj za februara kad ja dodjem i kad ga bude dva metra da odskijamo malo  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 04 January, 2011, 16:51:01
To Bokac, a te svoje cuvaj za februara kad ja dodjem i kad ga bude dva metra da odskijamo malo  ;D

kad asm vido stanje nisam ih hteo ni vaditi iz kola,bilo je pravac rental, sledeci put dolazim samo sa muskom ekipom

loop

jel gledate sljeme, snje¾nu kraljicu?? e ono je staza :)
allways stand sideways!

vip-jahorina

Kod ace problem sa kamerom, izgleda da je riknula. Ne mozemo je "dokuciti"
U svakom slucaju pazdav za svu raju... Direktno sa jahorine


ninana7

Treba mi instruktor za bord, moze li neko da mi da br. telefona? sutra dolazim...   ::)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: ninana7 on 04 January, 2011, 21:15:09
Treba mi instruktor za bord, moze li neko da mi da br. telefona? sutra dolazim...   ::)

dobro dosli

dobili ste privatnu poruku...na zalost ja nemam zivaca za instrukcije tak da sretno i ovaj momak vas nece iznevjeriti samo dobro upijajte informacije naucit cete za 2 dana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


bang

katastrofa najgore skijanje u mom zivotu a skijam 27god

bang