• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Topovi su zakon, na rogli ima oko 1,5 cm snega, a sve staze rade, topovi rade 24h i prave zalihe snega, nisam danas video ni kamencica.... jahorina ima da sine kad se namesti kompletan sistem i pusti u pogon
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

kupres je zivi primjer...kupres... regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Jedna lokal patritska, ali i svima vama nije daleka jer vas ja smatram isto "jahorincima":
Sa topovim i novim liftovima postajemo opet apsolutni br. 1 ski centar u regionu ex-yu kao sto smo bili 50tih i cijelih 80tih, tada jedan od najmodernijh ski centara europe.

SerpaSki

OK VIP-e, a kakvo je stanje trenutno gore? Hoce li pustati u rad sestosjed sutra ili prekosutra? Vrijedi li dolziti gore ovih dana, prije nego jugo opet odradi svoje?

Uzdravlje....

dobri

Quote from: skiDeki on 03 January, 2011, 21:58:52
Topovi su zakon, na rogli ima oko 1,5 cm snega, a sve staze rade, topovi rade 24h i prave zalihe snega, nisam danas video ni kamencica.... jahorina ima da sine kad se namesti kompletan sistem i pusti u pogon
Potpisujem...

loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

6sjed ogorijelica ce danas raditi!!!!

ledeni

samo gasssss

slavonac

daj moli informaciju rade li  ti topovi ili ne   

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nerve

A ovo je webcam zaledio u 9 sati, vidim nigdje nikog ni na stazi, ni na ¾ici.
Konaèno da krene.
Haj, kolika je Jahorina planina...

vip-jahorina

ako sam objavio da ce raditi 6sjed ogorijelica, onda je to i tako, naravno ukoliko se ne desi nesto ne predvidjeno.
Slijedecu obavijet sam dobio iz OC-a:

Obavjestavamo vas da je zahvaljujuci  sistemu za vjestacko zasnjezavanje koji je  testiran u
donjem dijelu Ogorjelice , Olimpijski centar "Jahorina" je uspio da
pusti u rad i sestosjed  Ogorjelica 1.



Nerve

Quote from: vip-jahorina on 04 January, 2011, 11:21:46
ako sam objavio da ce raditi 6sjed ogorijelica, onda je to i tako, naravno ukoliko se ne desi nesto ne predvidjeno.
Slijedecu obavijet sam dobio iz OC-a:

Obavjestavamo vas da je zahvaljujuci  sistemu za vjestacko zasnjezavanje koji je  testiran u
donjem dijelu Ogorjelice , Olimpijski centar "Jahorina" je uspio da
pusti u rad i sestosjed  Ogorjelica 1.




:bravo::(

Svaka èast!
Haj, kolika je Jahorina planina...

looka