• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

valjda ce napadati bar jos 10-15 cm, da se moze skijati kako-tako.  ole ole ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


goghie

barem malo pada, a prognoze me dovode do ludila! svaki put kad ih pogledam sjebem se :'(
I can go with the Flow...

Mega Deki

Meni je stvarno zao ljudi koji su tamo ili planiraju da dodju narednih dana. Ali po mojoj prognozi (koja se ispostavlja kao relativno tacna) nema skijanja (ne racunajuci skijanje po travi i kamenju) bar do 20 januara.

PS> KO se zeli skijati nek planira doci kad i ja. A to je...videcemo februar-mart...

Ajde malo da se tarlaha ako vredi. Do sada je pomalo i vredelo... tarlah,tarlah pa  z:s) pa tarlah tarlah... z:s)

PA KRUSKA VIPOVA.. HE HE
Mega Deki

Mil0s

Smesna stvar da upravo pada u Pancevu u Srbiji a ne pada na Jahorini, mi smo ovde zatrpani snegom :)

telefon

jesu stigli kanaderi svi na jahorinu brzo

Dadi

Jel moze neko da kaze da li jos pada???? s:nij) s:nij) s:nij)


bataneoo

Evo ljudi veje sneg ovde gore... od sinoc je napadalo nekih 10 - 15 cm. Staze su ok. Na poljicama radi tanjir, na sestosedu ciste korpe.., al danas nece primati skijase..

bataneoo

Quote from: HeAd on 02 January, 2011, 19:43:01
ne mogu da vjerujem da si dosao opet gore, a znas da nema snijega...pa sto ne odes jednom kad ima snijega gore?

Sve jedno mogu kad ocu da dodjem gore, posto imam apartman u Vucku...   

ledeni

pa dobro ljudi jel ima netko detaljan izvjestaj od gore da li stvarno pada i koliko ga je napadalo??? 
samo gasssss

vanja.t

Vipe javi se , daj nam detaljan izvjestaj da znam da li da dolazim ili ne. :


ssimalis

Izgubljen toki-voki, motorola u podruèju Pahuljice, dvosjeda Poljice...Javi te ako se pronaðe. Hvala

otrov

share it with friend or two