• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

looka


otrov

stajalo je cm VIP samo se brera navario pa mu sve dobro .. mi vidimo cm on vidi metre :)
looka pijanice KALADONT
share it with friend or two

brera

Davore, ¾elje, nova je godina, jebi ga, pa si æovjek za¾eli. 8)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

gospodin brera zazelio za novu smjesnih cigara pa mu veceras sve nesto gotiva  regge regge valjda je zelja uspjela stici na vrijeme kod deda mraza

brera



zburkos

E pozdrav raja da cestitam svima novu godinu i pozelim sve najbolje..... Za docek sam bio na Jahorini sa ekipom u dva Javora bio je extra provod dobro smo se zezali, inace u svim lokalima je bilo puno iludooooo ole ole ole
Oko cetri ujutru otisao sam do Rojala da cestitam Vipu novu godinu malo se isprcali.... Stanje malo je bilo oskudno sa snjegom, ali umjesto skijanja bilo je odlicnog provoda.....
Sliek uskoro

looka

Quote from: davor77 on 02 January, 2011, 20:23:22
stajalo je cm VIP samo se brera navario pa mu sve dobro .. mi vidimo cm on vidi metre :)
looka pijanice KALADONT
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Sad vidim ovaj post  3:( , pisao sam tamo prije nekih pola sata...  ::)
Jbg, praznici su, oprostiæete mi!  regge

skiDeki

Zburkos azuran kao i uvek,  (:smijeh: (:smijeh:

Samo nek si ti uzivao, slike postavi kad uhvatis vremena!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dale

Zburkose sta ste to radili ti i VIP oko 4 ujutro???(Oko cetri ujutru otisao sam do Rojala da cestitam Vipu novu godinu malo se ISPRCALI...)


dale

Morao sam,bilo je jace od mene!No hard feelings!

DarkoN

Quote from: dale on 02 January, 2011, 21:46:07
Zburkose sta ste to radili ti i VIP oko 4 ujutro???(Oko cetri ujutru otisao sam do Rojala da cestitam Vipu novu godinu malo se ISPRCALI...)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

to ti je nas jezik, ako si slucajno ispustio jedno slovo ili nisi upotrijebio objekat u recenici onda je sve dvosmisleno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zburkos

auuuu djabe jos je ispravanje aktuleno sad sta god da napisem ne moze me oprati, zeznuo sam se.....  :P

E koliko jedno slovo moze da promjeni znacenje rjeci.....  ;D

Da isparavim gresku, ISPRICALI......