• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

ma sve smo videli ali valjda ce na bjelasnici pustiti neku stazu ako ne na jahorini pa bar jedan dan skociti tamo da spustimo koju zicu

Mega Deki

Pa ono jes..prebacuje. Ili ti sto bi rekli EVAKUACIJA. He he. Nesto tu ne stima. Blaze receno dislociranje. Kao za vreme rata. Ali nacicemo mi vec ....He he. Jel ima snega a. Nema. KAd ce biti.... E pa sad. Ko zeli da zna neka pita.
Pozz
Mega Deki

Mak

http://www.accuweather.com/en-us/ba/republika-srpska/jahorina/forecast2.aspx
feel the snow.

Powderman

Quote from: davor77 on 27 December, 2010, 22:18:58
Prasak potrebno je 40 cm kvalitenog snjega.

Znaci ne valja bez pola metra praska  ;D Hvala za info!

MilanP

Sto bi bilo dobro da pada celu noc
Sutra bi se sve pokrenulo xD
Nadajmo se da ce ti topovi bar nesto pomoci i da ce se otvoriti bar jedna staza.
Sto se bijelasnice tice teko da ce sutra ista raditi bio sam danas gore.

DarkoN

u sarajevu je poceo ponovo da propaduje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ima li ko na jahorini sem vipa u kafani  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: da kaze kakvo je stanje gore

vip-jahorina


vip-jahorina


lola

dobar obilazak svih va¾nih objekata popraæene slikom... (:smijeh:

like!!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

fino fino  ---bijeli se bijeli..  ole nastavite  :P  (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: Mega Deki on 27 December, 2010, 23:18:04
Pa ono jes..prebacuje. Ili ti sto bi rekli EVAKUACIJA. He he. Nesto tu ne stima. Blaze receno dislociranje. Kao za vreme rata. Ali nacicemo mi vec ....He he. Jel ima snega a. Nema. KAd ce biti.... E pa sad. Ko zeli da zna neka pita.
Pozz

reci, glavni prognozeru od prosle sezone!
;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


looka


DarkoN

ove slike su prelijepe, samo moram da konstatujem da je palo jako malo snijega  :'( valjda ce nas iznenaditi pola metra snijega u naredna 2-3 dana. moram napisati pismo deda mrazu da nam posalje bar pola metra snijega.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...