• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 20 December, 2010, 00:02:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.


BOJAN-BG

u beogradu nocas napadalo 15 cm a na jahi najavljuju sunce za sledecu nedelju i nigde snega na vidiku

MarijaBB

Prosle godine je poslednja sedmica stare godine, bila kao proljece. Hodalo se po gradu u majicama kratkih rukva. I tako je bilo sve do polovine mjeseca. Kilava zima. Onda je zapadao snijeg i sve do polovine februara je bilo dobro. Pa je pred kraj februara udario jugo i opet pokvario i staze i snijeg i sve je bilo bljak, i onda je pola marta bilo kao u raju. Snijega u izobilju cijelih 15 dana.

BOJAN-BG

u celij prici skijanje mesec ipo dana  >:(

MarijaBB

Pa da zlo bude vece i bilo je tako. U komadu mjesec dana. Prosle godine su se smjenjivali dobro i lose vrijeme. Nije bilo izmedju :).

despot

Dolazimo sutra, prvi put nakon tri godine ce Jahorina izdati kada je sneg u pitanju.  puf:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa trenutno je prekrivena snijegom...ako jos bude padavina nadamo se i otvorenju zica :D kako prognoza govori danas imamo opet snijeg  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

@Peglas
ma ne gledaj je nakaci na noge i skaci po sobi...moras je navici na svoje noge..kad odes gore da te slusa kao pravog vlasnika (s njom ti je isto kao sa psom koliko dresiras toliko i uzivas)

ledeni

samo gasssss

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kad nema snijega i dresiranje dobro dodje  :P

vranex


DarkoN

mora hare da nauci da trci na novom bordu, jer kad ga brera zaganja bice gusto.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Ja sad sa jahorine. Snijeg ne pada. Ima ga dvadesetak cm.
Nedovoljno za staze. Ratraci su pokusali izaci na teren, ali kopaju zemlju ispod.
Prilicni su minusi, sve je prekriveno snijegom, izgleda prilicno lijepo, i na zalost to je sve.
Jucer je dosla prva veca grupa gostiju, jahorina se popunjava. Ali su kafane bile prazne. Valjda se odmaralo po kucicama.

Sve u svemu, sezona pocela .... A ja sam vec mamuran :o

zeyneel

Sezona poèela, ali u Monopolu i Ne ljuti se èovjeèe...