• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

molim iskustvo sa hotelom nebojsa

Started by ja pa ja, 24 November, 2006, 14:24:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ja pa ja

bukirala sam vikend za decembar u hotelu nebojsa.da li je neko vec boravio i kakvo ima iskustvo? zanimaju me prvenstveno :grijanje,stalno topla voda ,higijena uopste,da li ima ciscenje soba i da li su  peskiri na raspolaganju? posto u ponudi nema pun pansion , kakvo je stanje sa cijenama rucka,kako u hotelu ,tako uopste na jahorini.takodje,zanima me da li ima blizu klizaliste ? e sad bi puno i da znam!!!!
prvi put putujem na jahorinu i nemam pojma ni o cemu.utisci su uglavnom sa sajta.
hvala ;) 
:-*

vip-jahorina

Hotel je prilicno nov i ja sam ga licno pogledao. Meni se svidja.
Mislim da vjerovatno ne bi trebalo biti problema.


Sto se tice restorana na Jahorni, ima ih i previse, cijene su ok za jedan ski centar. sta to znaci?
nize su od onih na moru, ali vise od onih u unutrasnjosti.

milana

Quote from: ja pa ja on 24 November, 2006, 14:24:00
bukirala sam vikend za decembar u hotelu nebojsa.da li je neko vec boravio i kakvo ima iskustvo? zanimaju me prvenstveno :grijanje,stalno topla voda ,higijena uopste,da li ima ciscenje soba i da li su  peskiri na raspolaganju? posto u ponudi nema pun pansion , kakvo je stanje sa cijenama rucka,kako u hotelu ,tako uopste na jahorini.takodje,zanima me da li ima blizu klizaliste ? e sad bi puno i da znam!!!!
prvi put putujem na jahorinu i nemam pojma ni o cemu.utisci su uglavnom sa sajta.
hvala ;) 
:-*

Prosle godine sam bila u Nebojsi i jako mi se svideo hotel.Novo je,cisto je,toplo,osoblje je ok...
Vezano za cene,za nekih 7-8 EUR mozes da rucas "opusteno".Klizaliste je kod hotela Termag,
a to ti je na nekih 200m udaljenosti.Sve u svemu,solidno mesto.

zum

tamo i je disko bio (bar prosle godine godine). veoma dobra zabava.
a i kafic u hotelu izgleda pristojno, cak atraktivno

skijas

toplo, lijepo i ugodno.
samo je zica malo udaljena kad ides na stazu.
zato kad se vracas je na skijama do vrata :D

Civil

Postovanje,

Ja isto imam pitanje vezano za Nebojsu, citam na forumu sve sama pozitivna iskustva i pohvale ali ipak rek'o da pitam. :)

Pre dve godine sam bio na Jahorini i jako mi se dopalo. Ove godine bih ponovo isao i to u hotel jer sada imam malo dete pa mi je to nekako jednostavnija varijanta.

Na prvi pogled mi se svidja ovaj hotel, samo nisam tacno siguran gde se nalazi, da li je on u dnu Rajske doline, kod zicare Poljice? Takodje me interesuju cene ski pasa za ovu godinu kao i to kada se ocekuje najvise snega, ja bih isao u Februaru. :)

Interesuju me utisci onih koji su bili ili znaju nesto o ovome hotelu.

Hvala lepo.

DarkoN

hotel nebojsa se ne nalazi na poljicama. najbliza staza mu je ogorjelica 1. postavicu mapu ispod, nadam se da ces se snaci.

sto se tice cijene ski pass-a sve informacije imas ovde http://www.jahorina.org/skipass.php
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


dasas

Odlican hotel. Isao sam sa porodicom tri godine za redom.... Preporucio bih ga svakom....

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...