• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Hotel Ko¹uta

Started by ledeni, 13 December, 2010, 12:28:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ledeni

samo gasssss

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

ledeni

vidi, uplatili smo smjestaj znaci idem 100% , tamo sam od 12.1.2011, ttako da nema greske, samo znas stoje, ljudi pisu stvarno svasta. takoreci meni ti je bitno samo da je toplo i da je klopa ok a za smjestaj i takve gluposti o cem ljudi mastaju, to me apsolutno ne zanima!! ali sve u svemu hvala ti na informaciji!!!
samo gasssss

vip-jahorina

ako ste iole normalni ljudi, a po ovom postu se vidi da jeste, onda cew vam kosuta biti skroz u redi. hotel je malo stariji (nekad je bio elitni hotel!), ali je sve ugodno i na samoj si stazi.
ali, eto kad se vratis, obavezno ostavi svoje utiske u ovoj temi

ledeni

a sto ako nismo normalni???
samo gasssss

vip-jahorina

 :o
ako budete trazili dlaku u jajetu, sigurno cete je naci i onda cete sami sebi upropastiti odmor.

ledeni

vidio si sto mi je najvaznije i to ocekujem barem to, valjda ce biti toplo i dobra hrana, to je najvaznije!!!
samo gasssss

HeAd

kao sto vip rece ako trazite dlaku u jajetu bolje ne idi tamo....ali ako ti nije bitno sto na televizoru imas tri kanala koja snjeze, stari namjestaj i okus 84 :) onda je to sve ok :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: ledeni on 13 December, 2010, 12:42:53
vidi, uplatili smo smjestaj znaci idem 100% , tamo sam od 12.1.2011, ttako da nema greske, samo znas stoje, ljudi pisu stvarno svasta. takoreci meni ti je bitno samo da je toplo i da je klopa ok a za smjestaj i takve gluposti o cem ljudi mastaju, to me apsolutno ne zanima!! ali sve u svemu hvala ti na informaciji!!!

Ma nema sanse da omanete... KLOPA UBIJAAAAAAAAA....ako se nesto nije promenilo skoro....KLOPA NADOKNADJUJE SVE OSTALE NAZOVI MANE!!!

ledeni

ma meni je stvarno vazno samo dvije stvari, da se nesmrznem kako ljudi pricaju i da je hrana ok, a vidim da se prica po forumu da je hrana ok svedski stol i takve perverzije!!!
samo gasssss

Big_DANE

Quote from: ledeni on 14 December, 2010, 08:20:59
ma meni je stvarno vazno samo dvije stvari, da se nesmrznem kako ljudi pricaju i da je hrana ok, a vidim da se prica po forumu da je hrana ok svedski stol i takve perverzije!!!

 

Ova cura na drugoj slici je radila u Kosuti...zove se Suzana...ne znam da li jos uvek radi! :)
Dva druga i ja smo 2 do 3 puta obilazili sto....svaki put sa drugom klopom u tanjirima!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Pozz

raca

Ove godine sam odsjeo u 6,7 hotela od 3 do 5 zvjezdica u inostranstvu i kod nas(ex yu), i kad poredim hranu u njima, hrana na Jahorini su bahanalije u odnosu na bilo koji drugi... Zaista vam mogu reci da je hrana na Jahorni vrhunska u hotelima i moze biti BREND! Ja sam probao hranu u Bistrici i Kosuti... zaista vrhunski kuvari. Po izgledu hotela rekao bi da te ocekuje vojnicka kuhinja... ali ono, stvarno najprijatnije moguce iznenadjenje. To mi je misterija Jahorine.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

loop

allways stand sideways!

brera

@Dane
E, sad mi je jasno, od æega si toliki narastao. (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

ova djevojka vjerovatno umire od smijeha jer je vidila koliko dane moze hrane da stavi na samo jedan tanjir  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...