• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Igra KALADONT sezona 2011!!!

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 December, 2010, 05:25:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81

Quote from: mijat on 18 December, 2010, 22:12:41
koristite op№te poznate reиi a ne strane reиi i reиi kojima treba obja№njenje (ITACIST, TIDENS, CAJG, ONLINE ...)

Mijate, uz duzno postovanje, reci tipa cajg ili tidens jesu stranog porekla ali su prihvacene u nasem jeziku kao punopravne i nemaju prevod, isto je kao da kazes da se ne prihvata arheologija jer je logos rec stranog porekla a u nasem jeziku niko ne kaze arheonauka... ili kompjuter nje legitimna rec kao racunar... Tidens nema prevod u nasem jeziku, prosto se tako zove trozubac koji nosi Neptun, ljudima nije poznata jer ne srecu ovu rec - ne verujem da svi citaju mitologiju pred spavanje a ovo je nacin da se nauce nove reci... Jos i ovo anjon se pise sastavljeno i takodje je prihvacen termin u hemiji za negativn jone kao sto je katjon pozitivan, hemija VII razred!

Ok, da se ne bunite za moj fond reci, napustam igru, mislim da je to posteno!!!

Big_DANE

Nemoj minjonce da se jediiiiiiiiiiiiiiissssssssssss!!!!!! Samo sibaj dalje!!! :)

Darko daj novu rec.....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

MUDRO zboris draga minjon ali ja prvi put cujem da se trozubac zove tidens  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

evo ja cu zamjeniti darkona nadam se da se slaze

Big_DANE


looka

TOLIKO od mene za danas... laku noæ  |-)

BOJAN-BG


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

jel moze AKTOVKA :)

Ne moze ja kaladont. Kasno sam skontala. Rano mi?

Aj nova rijec,  TURBULENCIJA

mijat

dobro jutro marija  (:smijeh:

zadnja reè je AKTOVKA

leone


lola


Big_DANE


BOJAN-BG


lola

I©TEKATI komp da ne gledam ovu divotu od snijega...

BOJAN-BG