• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Quote from: zaharije on 02 December, 2010, 14:55:35


Quote from: zaharije on 02 December, 2010, 12:29:20
¹to je fino kad raèuna¹ zimovanje i ka¾e¹ do¹lo me 200 evra. a ¹ta onaj ko ima tri èlana. njemu ga, odnosno meni doðe u tom sluèaju 600 evra tako  daje lijepo biti mlad, do¹ao sam do zakljuèka...

Pa valjda 2 clana rade!!!
Quote

djecu jo№ nisam zaposlio, neжe ih niko iz vrtiжa, kaѕu nemaju radnog iskustva. ѕenu nisam ni raиunao... regge

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: nemam definitivno dalje komentar!!!

Quote from: Laus on 02 December, 2010, 16:15:35
Opaaaa, njonMiiiii!!!

Pocela si i ti o№troooo?!!?!?!?!?

Vidi se da si se druzila sa mnom  devil:(

uf, sto mi je zao sto nisam bio tu da te podrzim ... jes da mogu i sad, ali mrzi me da citam  hug:(

hug:( kao da jesi!!!  ;)
sve su to tvoji uticaji, inace svi znaju da dok se ti nisi pojavio na forumu da sam bila kao bubica  :-X :-X :-X

lega

Quote from: minjon81 on 02 December, 2010, 13:58:19
Pa kod skijalista se vec slazemo!!!
Ne mozes im nista!!!
Mozes! U toku prepodneva sam zvao SS na Kopu gde sam dobio informaciju da nema nista od famoznog skipasa. Moj ortak iznerviran informacijom koju sam mu preneo, posalje jedan protestni email na adresu SS. I negde u vreme kada si pisala post on dobije poziv od izvrsnog direktora SS-a, koji ga je uverio da je prodaja predsezonskog skipasa aktuelna i da mi prema planu mozemo da odemo na Kop i pazarimo po jedan 10 dana u sezoni. Tako da prema planu nas dvojica smo na Kopu u subotu!

minjon81


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 02 December, 2010, 09:23:45
Quote from: harison on 01 December, 2010, 08:48:23
JESUL ONI NORMALNI  :o sezonska 60.000 (to izadje oko 1.000KM, 500€)

??? ??? Na Rogli sad puna cjena za sezonski ski pass sa slikom 465€, va¾i i za noæno skijanje i to za dva ski centra ROGLA i KRVAVEC!!!!!!!!!!!!!!!

SLOVENIA ZABORAVI ME PREKO ZIME  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lega


mijat


brera


zburkos

U kragujevackom odmaralistu sam bio od svog drugog-osmog razreda osnovne skole, ma nama uvijek bilo dobro...... Novi renoviran dio je dobar ima i tv i tus kabine i kreveti su odlicni udobni... sto je bitno grijanje funkcionise besprekorno, vazda je toplo... hrana nista posebno a cjene u caffe-u u odmaralistu smjesne da ne mogu biti smjenije caj 40 dinara kafa 30dinara sokovi isto jeftni jedino nema alkohola. Na skijama do staze sve ti blizu i ko oce da prodje jeftino na kopu preporucujem ovo odmaraliste bice te zadovljni, ko dolazi samo da skija bez nekog fenserisanja da mu treba bazen djakuzi ili tako nesta nego samo da mu je toplo cisto i da ima gdje da spava ovo je moja preporuka.....

BOJAN-BG

Quote from: brera on 02 December, 2010, 09:23:45
Quote from: harison on 01 December, 2010, 08:48:23
JESUL ONI NORMALNI  :o sezonska 60.000 (to izadje oko 1.000KM, 500€)

??? ??? Na Rogli sad puna cjena za sezonski ski pass sa slikom 465€, va¾i i za noæno skijanje i to za dva ski centra ROGLA i KRVAVEC!!!!!!!!!!!!!!!

gde je bolje brera rogla ili krvavec

brera


BOJAN-BG


brera


BOJAN-BG

a gde ima hotela za smestaj jel ima gore na stazi ili dole gde je pocetak gondole

brera