• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

zburkos

E raja dosao sa Kopaonika pored staza trava i blato a staze pune snjega utabane nikad bolje nisam skijao na tako dobro pripremljenim stazama..... Postaje ozbiljna planina, prva stvar je to sto sam deset od sezone platio 77 evra kad su napravili promociju u decembru, drugo sto topovi i prskalice rade cim se staze zatvore a ratraci do duoko u noc idu gore dole, licno sam se uvjerio....
Juce su radili Karaman-greben, Centar, Krst, Duboka 1 i 2, Malo jezero, Masinac i Mali karaman.... Napravio dobru pauzu na Rtnju popio domaci rtanjski caj i pojeo cuvene Rtanjske krofne..... ;D
Slika nema, nisam nosio aparat.....

dasas

dje`s na forum bez slika.... >:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu pa jesil imao temperaturu  3:( pa se nisi sjetio ponjeti aparat  devil:( zezam se nek si se ti fino proveo

Bojan NS


mijat


zburkos

E meni je drug oficir ne izdaje se civilima, za studente je i oficire i pun dnevni pansion iznosi 700 dinara...... I mogu samo da povedu jednog druga ili djevojku ili zenu sa djecom....:))))

Bojan NS


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma idi ba ako mo¾e, sta trazis JARE  i PARE  3:( .... svakako poneses platis smjestaj jeftino, jos para za koje vece s dobrom cugom neces ni znat gdje spavas tako da ces se samo sjecati sta je bilo po danu to jest skijanje  ole

Powderman


Nichifor


Nichifor


Nichifor


Nichifor


zburkos

Zaharije nemoj nista da brines staze su spremljene vrhunski trude se maksimalno..... uzivaj i kad se vratis da vidimo slike................. ;D

Bojan NS