• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Savrsen dan, guzva na stazi (ocekivano), ali bar se nije cekalo mnogo na zicu.

Ski pasovi vaze i za sutra, tj. dobijaju se i za sutra, samo se treba prijaviti.

Evo par slika od danas.

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

Nastavak...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS

Lepo! Vidi se da nema puno snega ali pretpostavljam da su topovi odradili svoje

raca

Jesu, nocas je palo 5,6 cm suvog snijega, i kad se pomjesalo izgleda da je odlicna podloga, obzirom da je bilo stvarno mnogo ljudi na stazi i na kraju je opet solidna bila.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

BOJAN-BG

ja nisam imao vremena za slike malo skijanje,malo price sa zburkosom na stazi,malo na pice sa minjonce i tek sad stigoh sa skijama u hotel,bilo je guzve ko sto rece raca ali za dusu je bilo i skijanja

Nichifor


minjon81

E, ovu instruktorku borda sa druge fotke znam... hihii
Evo i mene! Morala sam da otkuntam malo... Visina, hladnoca i planinski vazduh  8) ...
Jeste Zaharije ishvalio skijalista ali imam i veliku zamerku, danas je bio poslednji dan prodaje ski passa po promotivnoj ceni a radila su 2 saltera, ljudi su cekali po 3h na -7 npr... Aman!!!
Dobra je ova fora sa fotkama u ski odelima posto smo se Zburkos i ja skontali u prolazu...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Sa Bokijem i njegovom curicom popila pice i malo se ispricali  :bravo::( :bravo::( :bravo::( ...
Sad cu i ja neke fotkice da prikacim!!!

minjon81

Evo fotkoca!!!
Put iz pravca Josanicke Banje, Karaman greben polaziste, prilaz Konacima, forumasi!!!


minjon81

i jos malo!

Nichifor

minjonèe, vidim zapali se   regge

raca

Sto se tice Kopa, ja sam prilicno zadovoljan.

Malo sam pjesacio ovih par dana po planini pa sam malo snimao situaciju, vertikalni transport je odlican, staze mi se takodje dopadaju, ima raznih, sve bitnije su uredjene sa vjestackim osnjezavanjem. I organizacija ovih par dana je prilicno ok, kao sto je vec Zaharije primjetio, u cetvrtak kad sam ja dosao, mogao sam da se setkam u tankoj majici, a u subotu (dva dana nakon toga) skijaliste je radilo solidno, i skijalo je 2,3 hiljade ljudi.

Ovo sto je Minjon napisala, stvarno je pored saltera bio pravi Survivor...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Zaharije, svaka cast na percepciji!!!

Nichifor