• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Prvi put na Jahorini

Started by n_etf, 28 November, 2010, 14:59:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

n_etf


Pozdrav svim forumasima,
planirao sam krajem januara i pocetkom februara,sa djevojkom doci na Jahorinu prvi put.
Ostali bi od 7 do 10 dana.
Gledao sam dosta po internetu, i izbor smjestaja je za pohvalu. Tesko je u moru bisera izabrati najljepsi.
Zainteresovao sam se za apartman Sport no1. Citajuci po forumu iskustava vexzana za njih nisu losa.
Koliko je apartman udaljen od staze, liftova?

Drugo sto me zanima su kvalitetni ski instruktori. Kako razlikovati njih od onih drugih?
Koliko casova je minimalno potrebno uzeti da bi se savladala osnovna tehnika i da bi se bez straha uzivalo na stazama?
Ja imam nesto skijaskog iskustva sa Kupresa, Vlasica i Kozare.Djevojka nikad nije stala na skije.
U svakom slucaju bih uzeo instruktora za nas oboje.

skiDeki

Dobrodosao!!!!

Sport se nalazi na samoj stazi na poljicama, tu su ti lift poljice, sestosed poljice, dvosed poljice, kao i baby ski lift!

Sto se tice instruktora kontaktiraj VIP-Jahorinu oni imaju svoju ski skolu!!!

Zelim Vam prijatan boravak na Jahorini!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

n_etf

Hvala Deki,
locirao sam na mapi staza gdje se nalazi apartman, i vide se liftovi koje si napisao u
neposrednoj blizini.

Ako je neko imao iskustva sa ski skolama moze to podijeliti. Hvala

vip-jahorina

i od mene dobrodoslica.
deki ti je sve rekao oko smjestaja. Ja bi samo dodao, da su stvarno Ok i ne trebas se brinuti o pozicije, jer si u samom centru zbivanja (bar preko dana, noci se to sve seli u drugi dio Jahorine).
ski skola: ako bukiras preko ovog portala, imas popust na ski skolu. inace razlika od drugih je u licenci. kod nas nema divljih ucitelja, svi imaju licence skijaskog saveza BH. I naravno stalno se usavrsavaju i skoluju, da bi mogli druge skolovati. Za ostale ti ne mogu garantovati, sto ne znaci da ima losih ili dobrih.

A imas po forumu ovdje dosta tema oko ski skole, malo potrazi. npr:
Skola skijanja

n_etf

Procitao sam tu temu, mislim da ce i moj izbor instruktora biti iz skole VIP Jahorina.
Da li je potrebno ranije rezervisati termine ili je dovoljno kad se dodje na planinu?
Kako doci do instruktora, gdje se nalaze,.....?

vip-jahorina

samo posalji mail sa zeljama, cijene imas na sajtu. djevojke ce ti sve objasniti sta i kako.

n_etf

Nisam uspio naci mail na koji se salje.
Dosta toga mi je sad jasnije. Ako Bog da zivota i zdravlja vidimo se krajem januara i pocetkom
februara.
Do tada ostajte zdravi i veseli!

vip-jahorina


minjon81

Mogu ja malo!
Ski ucitelji VIP su odlicni!
Prosle godine su moje 4 drugarice proskijale za 5 dana po 2 casa dnevno i  to sasvim dobro skijaju a nikada pre toga nisu stale na skije...
Njih je obucavao Marko koji je super lik a ja sam skijala malo napredniju varijantu sa Bajom (koji im je sef) i lik je odlican!
Dakle, sto se tice ski instruktora, ljudi su profi i fenomenalni!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

DOBRO DOSAO  ole

svi su ODLICNI,  Baja je ZAKON  hug:( jojjj legenda je kad ga upoznas...a najbolje je sto kod njega nema (CILE-MILE-MO®E©-NE MO®E© ) nego radi kako ti kaze i za kratko vrijeme ces biti opusten i naucen od vrhunskog VIP istruktora  :bravo::( (al i njega je naucio nas VIP Jahorina  :P zezam se)

P.S.
evo i ovdje imas par slika VIP instruktora/ica..ja nemam licencu ali nemam ni zivaca da nekog ucim (bordati)  devil:(
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=888.0

n_etf


Odlicno, dobro je procitati takve utiske!  ole