• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

borderka

vipe bez ljutnje, al mi u BiH imamo taj problem da se uvijek identificiramo sa losijim nego sa bolji uslovima. jahorina jest ljepotica, al zar fakat nije istina da su danas trebali pustiti bar jedan dvosjed? opet kazem, mozda ne kontam u cemu je fol, sigurno imaju neki opravdani razlog za to sto nisu, a mozda i nemaju.

dale

NE DAJ SE VIP-E!!!Ma,kakav dvosed za ono malo ljudi gore,jbt ne mozes objasniti ljudima da na vrhovima skoro uopste nema snega i da i to sto ima treba sacuvati
(ako se moze) za full sezonu,sa obzirom na jako losu prognozu narednih dana.Ratraci ovaj prsic mogu samo jos vise sjebati,ako ga rade gore.!
JAHORINA FOREVER!

skiDeki

Slike su fantasticne, prava lepota, nema sta!

Ni meni nije najjasnije zasto su radila samo dva tanjira danas, verujem da je bilo dovoljno (doduse minimalno) snega da se pusti jos koja staza, jedino ne znam kakva je situacija bila pri vrhu, mozda je  vetar oduvao sneg koji je inace bio prelagan!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


Big_DANE


HeAd

kupres nema jednu osnovnu stvar sto svaka planina mora da ima bar 10 oli ti 20 komada....a to je kafana  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

SerpaSki

Naravno da je Jahorina ljepotica. Pravo je uzivanje skijati na njoj. Ljudi koji su imali prilike i bili i na drugim poznatijim evropskim skijalistima kazu da je Jahorina ipak nesto posebno, jer je prirodno lijepa.
Svakako da se Jahorina ne moze porediti sa Kupresom i slicnim skijalistima, ali samo kada na Jahorini radi sve kako treba. Sta ja imam od toga ako je Jahorina lijepa. Ja dodjem gore da se skijam, a ne da gledam kako je lijepo napadao snijeg, kako je lijepo neko brdo i kako je bor lijepo narastao...
Ali stanje je takvo kakvo jeste i bice bolje. Nadam se da za koju godinu necu ni pomisliti da idem na Kupres pored Jahorine.
Ono sto sam ja htio reci je da ne znam sta je toliko super bilo gore danas i cime su to ljudi toliko odusevljeni? VIP je stavi par slika gdje ima snijega i sunca i mi svi vauuu, supeerrr, to je ekstrrraaaaa ludzatobom:((
Snijega i sunca je danas bilo u gotovo citavoj BiH.

Od sledece sedmice ponovo s:nij) s:nij) s:nij)

HeAd

Mislim da je glavni problem ne pokretanje dvosjeda ili ti sestorosjeda radi toga sto snijeg nije bio tako kvalitetan za pravljenje staze u gornjim dijelovima te je ocigledno po informacijama da na vrhu je sguljen od vjetra tako reci nema ga...
Po meni je isto danas suludo bilo naplacivati punu cijenu od 30KM ...al sta je tu je...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dredd

Malopre dosao sa Jahorine.
Situacija sledeca:
Poljice tanjir bez guzve, 30-50 skijasa. Staza relativno solidno sredjena ali ima i dalje puno kamenja pa je pogubna po klizne povrsine skija. Oko jedan pola dva poceo da duva snazan vetar koji je zbrisao pesic na vrhu lifta. Vrhovi Jahorine goli i nije bilo moguce pustiti bilo koji sestosed ili  ti dvosed. Zeljo zbog jakog vetra veci deo dana radio do pola staze.

dredd




thief

subota...18.12. ekipa i ja...malo skijaliste Pridolci...76cm snijega...uredjena staza...nas 5 uzivali...perfektan dan
danas ista ekipa...lokacija Igman...45cm snijega...uredjene staze...skijaliste samo nase...raspametili...

idemo dalje u potrazi za snijegom.... devil:(

BOJAN-BG

Quote from: dredd on 19 December, 2010, 19:15:49
Malopre dosao sa Jahorine.
Situacija sledeca:
Poljice tanjir bez guzve, 30-50 skijasa. Staza relativno solidno sredjena ali ima i dalje puno kamenja pa je pogubna po klizne povrsine skija. Oko jedan pola dva poceo da duva snazan vetar koji je zbrisao pesic na vrhu lifta. Vrhovi Jahorine goli i nije bilo moguce pustiti bilo koji sestosed ili ti dvosed. Zeljo zbog jakog vetra veci deo dana radio do pola staze.

izvestaj za pohvalu kratak ali realan po svoj prilici i da su upalili dvosed nebi imao koga da vozi zbog malog broja prisutnih skijasa

Stale