• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


Ime

Quote from: DarkoN on 18 December, 2010, 19:56:46
oc je kao i uvijek pravovremen sa informacijama.

Giganti su, nema sta. Danas su u, vjerovali ili ne,12:05 objavili sljedece, citiram:

"Na Jahorini je, danas 18.12.2010. godine, poèelo skijanje.

Radi lift "®eljo" i  lift Olimpik po potrebi".


Ima li iko da cita ovo iz OC-a da se malo zastidi!? Ok, znam odgovor na to pitanje, nemaju oni vremena da citaju komentare korisnika. Ti ljudi nisu svjesni da im ovaj forum dovodi najmanje 80% gostiju, jer kada bi ljudi cekali na oni objave informacije...

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 18 December, 2010, 20:00:33
Quote from: DarkoN on 18 December, 2010, 19:56:46
oc je kao i uvijek pravovremen sa informacijama.

mozda kod nekih drugih  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

kakvi su oni  idioti to ima treba covece medalju dati! :)

minjon81

Mislim da izazivamo kontraefekat kod OC  :-\ , sto ih vise kritikujemo, oni sve gori  ??? ! Aj da menjamo taktiku  :-X!!!

Bravo za OC sto su obavestili o skijanju  :bravo::( :bravo::( :bravo::(, pa makar u podne  8) !!!
SVe pohvale  ole !!!
I to je bolje nego da obaveste sutra da je moglo da se skija juce  hug:(!!!

HeAd

sta ste navalili ljudi se jos nisu snasli  regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borderSA

Ma ja iznenadio ih snijeg. Jebi ga ko je ocekivao snijeg sad  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 18 December, 2010, 20:49:48
sta ste navalili ljudi se jos nisu snasli  regge

ma u pravu si oni su novi na tim funkcijama  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Mega Deki

Da da, dosao malo da vidim sta se desava. Samo nesto slabo za sledecu nedelju. Ako zagusti spremam sam za tarlahanje. Sta bi sa kruskom jel ispijena ili ima jos.. z:s) z:s) z:s)
Mega Deki

loop

allways stand sideways!

BOJAN-BG


ucitelj555

Ljudi molim vas za pomoc:

Sutra planiram doci na jahorinu sa prijateljima koji zele nauciti skijati (da im ja pokazem osnove itd..). E sada mene interesuje da li se sa takvim pocetnicima isplati dolaziti gore? Da li ce raditi baby lift? Posto ipak mislim da im nece trebati cijeli dan pjeske penjanje gore-dolje jer ce (po mojim procjenama) brzo savladati osnove za spustanje po baby stazi. Tako da bi u svakom slucaju volio ako bi imali bilo kakvu zicu  koju mogu savladati oni (Zeljo i Olimpik ne spadaju u to).

Ako mislite da od rada tog lifta nema nista da li postoji baby staza (sa vertiklanim transportom) na Bjelasnici ili Igmanu.
Molim da mi neko da odgovor jer u jutro krecemo ka Sarajevu pa bi volio da znam da li da idem put Jahorine ili Bjelasnice/Igmana.

Unaprijed hvala svima na konkretnim odgovorima, jer ovo mi je stvarno hitno!  ;)



raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nece raditi baby-lift na poljicama (tj.poligon za pocetnike) s toga probajte kako nas Zaharije kaze par puta pjeske gore-dole nauce osnove mozda se u ponedjeljak upali nesto jace od ®elje (nisu ovi iz OC tacni kod njih ti je mozda ce bit-mozda nece i dodje 5 do 12 pa upale a tamo nigdje nikog  3:( ) ... jer trenutno nisu dosli k pameti da tebaju vec krenuti s bar minimalno 3ski-lifta imalo ili nemalo snijega pogotovo sad jer su sezonske gotove snijeg se moze naci u kotlinama i ko je lud za snijegom ce doci skijati na 10metara ako treba te napraviti par ogrebotina na daskama

P.S.
Moj savjet ako dolazite putem blizi Jahorini otidjite gore izvidite situaciju ako ne bude nista...pravac Bjelasnica/(Igman je potonuo ne idite tamo on krece sa radom sredinom Januara)....ili obrnuto Bjelasnica - Jahorina (s tim da je na Jahorini 100% osiguran rad ski-lifta ®eljo)

Ugodan boravak na nasoj Jahorini sretan put i ¾elim ti puno ¾ivaca za instrukcije