• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Laus

auuuuu, ala je lep prizor na kamerama!!! bas zavidim onima koji su gore ili ce ici sutra :(

DarkoN

meni sve zavisi od obaveza, nadam se da cu otici ako budu radile zice.

@head meni mecava nikad nije smetala kada je skijanje u pitanju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

i hajd' ti sad znaj jel' se treba radovati cemu sutra ili ne treba? aaaaaaaaaaaaaa........ ili prekosutra!  :'(

Big_DANE


Laus

ej breee, samo nam pravis zazubiceeeeee  3:(

pasity

Mora da radu liftovi...jel dolazimo(14)! :-)   anan

Nerve

Quote from: DarkoN on 17 December, 2010, 10:29:09
koliko vidim na kameri tamo prema olimpiku je prolazio ratrak. izgleda da bi sutra moglo biti skijanja.

                                  :bravo::(
Haj, kolika je Jahorina planina...

zidoo

koja je pojenta postavljanja slika sa web cama na forumu, ako te slike vec budu na web camu? ajd kontam nekad, al svki dan ima jedna slika.
napravio bi vip arhivu da misli da je potrebno :)

DarkoN

ima li ikakvih informacija hoce li biti skijanja sutra?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: zidoo on 17 December, 2010, 13:56:27
koja je pojenta postavljanja slika sa web cama na forumu, ako te slike vec budu na web camu? ajd kontam nekad, al svki dan ima jedna slika.
napravio bi vip arhivu da misli da je potrebno :)

Pa zidoo da se lepo vidi kako je bilo ove tako i prosle a tako i ubuduce godine!!!! Sve se ovo arhivira! :)

vampir_toza

Imal kakvih info za vikend?
i jel bilo snjeznih alarma za ovu prognozyu sto najvaljuju, ocel biti ista od toga?
Hvala  s:nij) s:nij)

Big_DANE

Koliko ja vidim trebala bi biti prava MECAVA za vikend na Jahi!!!! :)


Simiki


Big_DANE

Nema VIP-a..nema Hareta...nema Heada....!?!?!?   Ocel pustiti sta sutra u pogon!?!?

otrov

hoce kvota 1.2
nece kvota 6
x (ako snijeg bude jak) kvota 1.8

fino su napravili podlogu i veceras ce da padne novi snijeg ... oko 1 fino utabaju ponovo i opet ujutru napada i onda ce oko 10 dok se probude da opet utabaju i onda ide skijanje .. to su moje prognoze  ???
share it with friend or two