• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


lola

fino si prenio atmosferu na  -19 stupnjeva,pohvalno,brrrrrr.... :bravo::( :bravo::(

looka

Quote from: vip-jahorina on 16 December, 2010, 21:47:03
©kripi snijeg  :o   (:smijeh:  (:smijeh:

I love that sound!  (m) dance1 (m) dance1 (PIVA) dance1 (PIVA) (m) (PIVA) dance1 (m) dance1
VIPa za preCjednika!!!  ole

Nerve

Situacija je, izgleda, obecavajuca. Samo da se ne budemo bezveze lozili, a da za vikend opet ne bude nista.

Haj, kolika je Jahorina planina...

BOJAN-BG

ne valja sto je ovoliko hladno ko sto rece vip tesko za sredjivanje staza

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a zasto Jahorina mora biti bas ovoliko bijela  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  JOJJJ kako bi se spustio iz ©atora do poljica po ovoj utabanoj cesti :D super slike samo nek pada  s:nij) s:nij) s:nij)

brera


DarkoN

a ja cijelo vrijeme razmisljam sto su njih dvojica toliko fini pa hoce cak i sekretaricu da imam, kad ono ...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: bataneoo on 16 December, 2010, 20:42:35
Ljudi ko je od kad na Jahorini, nek napisu svi molim vas  ;D

http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=677.45

by the way, Bataneo, mislim da si ti The Most Popular clan foruma, ili barem imas moj glas!  ;D

Nerve

Koja milina jutros na webcamu. Ma vala mora sutra bar neki tanjir radit.

anan
Haj, kolika je Jahorina planina...

DarkoN

koliko vidim na kameri tamo prema olimpiku je prolazio ratrak. izgleda da bi sutra moglo biti skijanja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

sutra ce gore pasti jos pola metra snijega...sad ko voli da skija po mecavi  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

allways stand sideways!

otrov

moglo bi sutra darkon komotno , ali samo za neke sretnike .. ko se sutra spusti neka se pohvali sa slikama . bdw sto si zaledio na 4002 ? 
share it with friend or two