• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Za staze jos nema nista. Samo jos malo da napada, pa ce valjda krenuti sa ratracima.

looka


vip-jahorina

U 6 mozemo samo na rakijcu!
Oko -10 je, pada snijeg ali vise onaj od zime nego pravi snijeg.

borderSA

 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

looka

Quote from: vip-jahorina on 16 December, 2010, 09:48:22
U 6 mozemo samo na rakijcu!
Oko -10 je, pada snijeg ali vise onaj od zime nego pravi snijeg.

Znaèi od 6 (tj. 18) do 6 (tj. 06) je rakijca!  ;D Mo¾e, mo¾e, treba se zagrijati na -10!  hug:(  (C)

Big_DANE


vip-jahorina

Sad mjerio snijeg: 30 cm ravno. Uslikao sam pa kad se spustim do kompa, uvjerit cete se i vi.
Ratraci jos ne mogu staze raditi: snijeg je prsic bez podloge, i poslije ratraka ostaje samo zemlja. Ostaje i poslije mene kad hodam, a ne poslije ratraka.
Ali sad mi rekose da ako jos malo ga padne, mozda bi mogli vikend raditi. Problem je i na vrhu jer sve je otpuhano (prsic). Ali tu smo i pratit cemo siuaciju.

Nerve

Quote from: vip-jahorina on 16 December, 2010, 10:51:34
Sad mjerio snijeg: 30 cm ravno. Uslikao sam pa kad se spustim do kompa, uvjerit cete se i vi.
Ratraci jos ne mogu staze raditi: snijeg je prsic bez podloge, i poslije ratraka ostaje samo zemlja. Ostaje i poslije mene kad hodam, a ne poslije ratraka.
Ali sad mi rekose da ako jos malo ga padne, mozda bi mogli vikend raditi. Problem je i na vrhu jer sve je otpuhano (prsic). Ali tu smo i pratit cemo siuaciju.


:bravo::(
Haj, kolika je Jahorina planina...

speed5

Banja Luka - Lijepo pada za sada...   s:nij)

HeAd

gledam vise statistika Darkon jos 9 postova i 4000  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borderSA

Pada u Sa   s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  ludzatobom:((

looka

I kod nas u DO solidno roka!  :bravo::(   s:nij)  s:nij)  s:nij)

borderSA


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Big_DANE

VIP-e zasto se NE CISTI put tj. cesta!?!?!?