• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Nerve

U Sa je otanjilo, al za iducih par dana je optimisticna prognoza:

http://www.accuweather.com/en-us/ba/republika-srpska/jahorina/forecast.aspx
Haj, kolika je Jahorina planina...

Big_DANE


DarkoN

u sarajevu je temp oko -1, propaduje nesto kao snijeg, jako je sitan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

shejlo


zum

zasto bi bilo besplatno? i otkud ti srijeda?

DarkoN

odgovoreno je vec na ovo pitanje, ali ponovicu po ko zna koji put.

od besplatnog skijanja u srijedu nema nista jer je otvaranje sezone vec bilo. do sada je prvi dan sezone bio 15.12. ali jeove godine to bilo ranije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor

Quote from: vip-jahorina on 12 December, 2010, 21:40:54
hehe nema ubjedjivanja, ko skonta - skonta  ::)

ja nisam skontao  :-X pa se ¾iv pojede

vip-jahorina

mora da su ti jos samo prsti ostali za tipkanje  cr:)

Nichifor


Big_DANE


01xxx01

ispadalo se k'o ludo danas a sad eno nekakva voda po cesti... pihhhhhh.....

shejlo

Quote from: DarkoN on 12 December, 2010, 22:29:39
odgovoreno je vec na ovo pitanje, ali ponovicu po ko zna koji put.

od besplatnog skijanja u srijedu nema nista jer je otvaranje sezone vec bilo. do sada je prvi dan sezone bio 15.12. ali jeove godine to bilo ranije.

pitam jer na VIP jahorina FB profilu VIPJahorina napisao/la ispod jedne slike ovo

VIP Jahorina
¾ièare jos uvjek nisu krenule u akciju... 15.12. se ocekuje pocetak i pokretanje svih ¾ièara naravno tog dana ce sve biti besplatno s toga pripremite opremu i krenite prema Jahorini
Yesterday at 10:52pm · Unlike ·  2 people ·


i sad ili su tamo pogresne informacije ili ovdje

DarkoN

ja bih voli da je to tamo istina, ali bojim se da je ovo ovde istina. oc jedva da i taj jedan dan besplatnog skijanja tako da sam 100% ubjedjen da od toga nema nista
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

to je kolega napisao, i mislim da je slika od prosle godine, vjerovatno je samo objavio iz backup-a slika i text ispod.
U svakom slucaju, nemamo nikakve informacije da ce biti u srijedu bilo kakvo skijanje.

Ovo ti je za sad infomacija koja je sigurna, a sad cu to na FB promjeniti.

shejlo

ah a bas sam se ponadala i nisam jedina jer ono malo sto je bilo besplatno je bilo malo diskriminirajuce prema borderima :( tanjirici nam nisu jaca strana  :-[

tog dana je zvanicno otvaranje sezone sudeci po plakatima po sarajevu a i na bjelasnici je besplatno pa kad vidjeh jucer taj komentar ispod slike mojoj sreci nije bilo kraja

hvala na brzom odgovoru i ubuduce molim kolegu da ne baca bombe  ;D ;)