• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

djmiros

Lo: pre 14 cati bilo oko +20 a posle 5 min. poceo jak vetar , hladna kisa, sneg samo sipa  l:k) s:nij) s:nij) s:nij) s:vje) s:nij)

vip-jahorina

Vidi se i na kamerama, a Boka mi je prije 10 minuta javio sa VRHA Jahorine da je potop snijega i pada ko lud.
Od uzbudjenja nsima stiga da vam kazem da i na Palama je poceo da pada  ;D

dasas

uuuuuuuuuuu sada bas mete, dolazim sljedeci vikend po cijenu razvoda braka!!! 8)

minjon81


skiDeki

Pocelo je zatrpavanje, neka pada celu noc!!!

U sremu je poceo da pada izmedju 13-14h, sad steze vetar olujni, pocelo je da se beli!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

42m4r

grmi u sarajevu :o :o :o :o da hoce zavalit jeno po metra  puf:) puf:) puf:) puf:)  z:s) z:s) z:s) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) anan

minjon81


LadyBird

live, love, ski :)

leone

.....evo u ST prva bura u zadnjih 6 miseci,,,,,ide zima....ja sam tu 29.01....do tada æe ga bit,valjda....hehehe

loop

evo upravo bura odnila reklamu interspara na TC Emmezeta u Splitu, uhuhhu
allways stand sideways!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

share it with friend or two

Nichifor

op op op op  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  ajde ajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ludièoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo braleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nek je sa sreæom, da se razvalimo ove godine od skijanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole  op opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa regge

Nichifor

 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ne prekidaj jebem li ti sve. ne staj do aprila  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
a stanje na jahorini je sjajno regge

DarkoN

Danas online:    82 

trenutno : 
Korisnika online    26 gostiju, 21 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
DarkoN, skiDeki, zaharije, BOJAN-BG, minjon81, ko, vanja8, darkolo78, Board, loopjunkie, ika87, SVOXY, LadyBird, DMMORE, kapa, Mox, davor77, schich, igorsokolov, Momir, vampir_toza

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...