• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

dasas


borderka

znaci pada??? u sarajevu nista, cak ni kisa ne pada kako treba  >:(




DarkoN

u sarajevu je zahladilo. temp je oko 1 stepen. jedva cekam da padne snijeg da idem na skijanje,
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


Nichifor

Quote from: DarkoN on 04 December, 2010, 00:38:35
u sarajevu je zahladilo. temp je oko 1 stepen. jedva cekam da padne snijeg da idem na skijanje,

u bl je -1

ovejaras01


skiDeki

Na Jahi nocas padalo, sad neka magla se navukla.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

odmah sve mnogo ljepse izgleda kada se bijeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

opet pada snijeg ... alarm pogadja ko prstom u  >:D

Mox

Ljudi moji strpite se jos malo :D jer nece ovako jos dugo !!! 9-10. 12 . 2010 stize nam pravo zimsko(polarno) vrijeme :PU cevrtak  toplije preko dana onda navecer sjeverac  i to kraj ove tragedije ;] ii da kazem da ce temperature onda i u nizinama biti ispod 0°C,mozda  tamo oko 12.12 jutarnje mozemo ocekivat u nekim krajevima  -5°C mozda cak i nize :P itd... Sve u svemu PRAVA ZIMA STIZE aBd !

lola

kako ka¾i mislim da bi slijedeæi vikend mogli skijati gore.....

ivan-cro

Quote from: Mox on 04 December, 2010, 12:25:16
Ljudi moji strpite se jos malo :D jer nece ovako jos dugo !!! 9-10. 12 . 2010 stize nam pravo zimsko(polarno) vrijeme :PU cevrtak  toplije preko dana onda navecer sjeverac  i to kraj ove tragedije ;] ii da kazem da ce temperature onda i u nizinama biti ispod 0°C,mozda  tamo oko 12.12 jutarnje mozemo ocekivat u nekim krajevima i do -10°C mozda cak i nize :P itd... Sve u svemu PRAVA ZIMA STIZE aBd !

Nadajmo se... ;D ;D
Ja sam nekidan na hrtu gledao negu emisuju o komentirali su vrijeme i rekli su da ce cijelu zimu balkan pogaðati juzine,a da ce u srednjoj europi bit jedna od najhladnijih zima u zadnjih 50 godina.... :-\ :-\
nadam se da nisu u pravu no uvijek postoji ono ali... :-\ :-\ :-\