• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

djmiros

Da li neko zna kada ce vec jednom da normalno prorade kamere ideea:(

Big_DANE



otrov

sest stranica o pocetku sezone, jedna o kritikama i razlicitim misljenjima i onda na 9. stranici sezona nije pocela :)
mislim da za pocetak mozemo da uzivamo i da ne budemo puno kriticni . dok se svi zagriju malo, pa i radici i spori mozgovi ljudi koji vode OC. 6sjedi ce da rade ove sezone,a za topove valjda nece biti potrebe. tak' samo opusteno .. a sredinom decembra ako nesto ne bude valjalo ima da udarimo po kritici .. sve u korist te malo nase bijedne gotive :)
anan anan
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 28 November, 2010, 20:19:45
sest stranica o pocetku sezone, jedna o kritikama i razlicitim misljenjima i onda na 9. stranici sezona nije pocela :)
mislim da za pocetak mozemo da uzivamo i da ne budemo puno kriticni . dok se svi zagriju malo, pa i radici i spori mozgovi ljudi koji vode OC. 6sjedi ce da rade ove sezone,a za topove valjda nece biti potrebe. tak' samo opusteno .. a sredinom decembra ako nesto ne bude valjalo ima da udarimo po kritici .. sve u korist te malo nase bijedne gotive :)
anan anan

dzizs! nisam navikla da si ovako miroljubiv!!! jel' sve u redu? are you ok?  devil:( hug:(  (k)


DarkoN

sad sam dosao sa pala. vjetar puse nenormalno. temperatura oko 9 stepeni u sarajevu oko 13. pomalo pada kisa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dredd

Jos malo lepote od juce. Trenutno stanje:
Sneg se ubrzano topi, vetar.


otrov

sve ok :) cek da krene nemar :) e taj jugo ce nas unistiti  puf:)
share it with friend or two

skiDeki

Dredd fine slike zaista. Fino je videti puno friskog snega!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dredd


vip-jahorina

Dobronam se vratila (drage nase Mostarke)
a nije ni kod nas nista bolje...


@Ixic:
od proletera preko buntovnika do pacifiste


@dredd
Jedan si od najcescih forumasa, realne ti slike, a tako se malo javljas   ???