• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sutra nema vozanja, ali bi bilo dobro da bar veceras utabaju staze kako bi se stvorilo nekih 5-10cm tvde podloge  :bravo::( Lucicu angazuj to malo za bolju sezonu...ima ovdje nove opreme   ideea:(

fikile23

Prema ocekivanjima, oce li imati dovoljno snijega za novu godinu?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

po meni...bit ce jer imam neki predosjecaj da ce biti bolje nego prosle, ona je bila bas uzasna

ali ne uzimaj moje rijeci za gotovo...cekaj HEAD-a on nam je vidovit na forumu

BOJAN-BG

Quote from: harison on 27 November, 2010, 22:17:57
po meni...bit ce jer imam neki predosjecaj da ce biti bolje nego prosle, ona je bila bas uzasna

ali ne uzimaj moje rijeci za gotovo...cekaj HEAD-a on nam je vidovit na forumu

prosla nova godina je zlo znam iz iskustva  >:(

alpi

Quote from: harison on 27 November, 2010, 18:41:05
upravo danas su zice skraceno radile jer se ustvari radnicima nije dalo raditi a tako je naredjeno...mislim oni bi rado ostali do 16:00 jer napokon je pao i treba iskoristiti...njihova je misao jedno 4-5h besplatno, a ostalo naplacuj i kapom i sakom ...tako da nece raditi te POGOTOVO BESPLATNO  3:( 3:(

Radnicima se nije dalo raditi? Otkud ti to molim te? Pustanje zica nije ni bilo u planu do zvanicnog otvaranja sezone 15-og decembra,ali su zbog manifestacije u Bistrici pustili bar jednu,mada nisu morali. I zbog toga treba da im budemo zahvalni,a kakva je posjeta bila 20-ak ljudi,ne vidim kome bi uopste okretao dvosjed. Svi sad ovdje mlatite trebali su ovo trebali su ono,a aj recite koliko je ljudi sa ovog foruma bilo danas na stazi?
Ako nisi upoznat tako se radilo svake godine kada bi to uslovi dozvolili.
Drugo,kojom kapom i shakom? Ponovo ne znam da li si informisan,ski pas je ove godine jeftiniji,uprkos topovima i sestosjedima. I odnos cijena-kvalitet nikako ne veze sa tom tvojom frazom koju si izgovorio.

I trece nema razloga da rade besplatno,danas nista nije besplatno p zasto bi i zicare bile. Kad Francuzi sa onolikim ski centrima i kapacitetima,vele sila u svijetu skijanja,na otvaranju naplacuju ski bas,zasto to ne bi i Jahorina.

Ljudi su konacno poceli nesto da rade gore i idu nabolje,zbog toga ih treba podrzati,a ne osudjivati. I zato mi nije jasno zasto se ovdje politiak price mijenja u odnosu na proslu sezonu,direktno tvoja? Jel vjetar duva drugacije,sta ne razumijem?

zver

Kolega ako osudjujes,  nebi ti malo vise pismenosti skodilo::::::!!!!!!!!!!!!!  :o :o devil:( devil:( ideea:( ideea:( ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

dredd

Alpi, polako!
Objavljeno je: Zeljo radi od 10-15. Tanjir zatvoren u 14 ili ti dva popodne. Zasto? Zato sto zicari imaju dusu!!!, ili zato sto su se danas setili da probaju tanjir posle 09.04.2010. Cisto informativno i u aprilu na zatvaranju sezone a i danas bio prisutan na skijalistu.
Naravoucenije:
Neke stvari treba braniti a neke i kada hoces nemogu da se odbrane.

LadyBird

live, love, ski :)

zidoo

Alpi je krlja... treba da im budemo zahvlani kazes? Pa oni postoje zbog nas, ja nisam doso zat sto nije radio dvosjed, doso bi 100%.
Naravno da nemoju paliti zice, ne moraju ni u feburaru na 2m snnjega, ono ne moraju, ali ako su vec palili zice i otvarali ili pravili manifestaciju trebali su to uraditi kao treba.

Usput svi mi znamo poznati fenomen sa jahorina, Mart, 2m snjega, 30 ljudi na planini i radi samo jedna zica, jel im se ne ispaliti da zbog 30 ljudi rade sve, a cijena pasa bude kao da rade sve zice? Sta onda?
Vid fino od njih sto su odlucili da puste jedan dan free, ali oni to rade sebi zbog zarade a ne zbog mene.

loop

Staze se otvaraju prema  mogucnostima i uvjetima, da je danas bilo losije hebali bi im majku uzduz i popriko.. Prvo skocit pa rec hop, a vi sta niste bili i ne odgovara vam mislim da bi ipak trebali sami sa sobom to rjesit, uostalom 11. je mjesec tek, dosada se u ovo vrijeme uglavnom samo na gleèerima skijalo..
allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


neca

I ste rekose oce bit sutra sta od skijanja ? : )

harison@
Vec par godina sam èlan jednog Sarajavskog kluba i sveke godine uredno predamo spiska clanova i imamo popust na sezonski skipass doduse ne veliki al popust postiji.
Vidjecemo sta ce biti ove sezone nesto su se kao poostrili, valjda  bude bar 10 % popusta.

skiDeki

Quote from: alpi on 28 November, 2010, 00:14:08
Quote from: harison on 27 November, 2010, 18:41:05
upravo danas su zice skraceno radile jer se ustvari radnicima nije dalo raditi a tako je naredjeno...mislim oni bi rado ostali do 16:00 jer napokon je pao i treba iskoristiti...njihova je misao jedno 4-5h besplatno, a ostalo naplacuj i kapom i sakom ...tako da nece raditi te POGOTOVO BESPLATNO  3:( 3:(

Radnicima se nije dalo raditi? Otkud ti to molim te? Pustanje zica nije ni bilo u planu do zvanicnog otvaranja sezone 15-og decembra,ali su zbog manifestacije u Bistrici pustili bar jednu,mada nisu morali. I zbog toga treba da im budemo zahvalni,a kakva je posjeta bila 20-ak ljudi,ne vidim kome bi uopste okretao dvosjed. Svi sad ovdje mlatite trebali su ovo trebali su ono,a aj recite koliko je ljudi sa ovog foruma bilo danas na stazi?
Ako nisi upoznat tako se radilo svake godine kada bi to uslovi dozvolili.
Drugo,kojom kapom i shakom? Ponovo ne znam da li si informisan,ski pas je ove godine jeftiniji,uprkos topovima i sestosjedima. I odnos cijena-kvalitet nikako ne veze sa tom tvojom frazom koju si izgovorio.

I trece nema razloga da rade besplatno,danas nista nije besplatno p zasto bi i zicare bile. Kad Francuzi sa onolikim ski centrima i kapacitetima,vele sila u svijetu skijanja,na otvaranju naplacuju ski bas,zasto to ne bi i Jahorina.

Ljudi su konacno poceli nesto da rade gore i idu nabolje,zbog toga ih treba podrzati,a ne osudjivati. I zato mi nije jasno zasto se ovdje politiak price mijenja u odnosu na proslu sezonu,direktno tvoja? Jel vjetar duva drugacije,sta ne razumijem?
Mislim da si malo preostar sa kritikama, bez prave osnove. Na dan otvaranja sezone su zahvaljujuci vremenu, pustili u rad ski lift, sto je za svaku pohvalu. Ali ako su rekli da ce raditi do 15h onda je tako trebalo da bude.  >:( Na forumu sam aktivan 12 meseci godisnje i danas nisam otisao na otvaranje jer nema smisla da predjem 300 km da se spustim jednom ili dva puta. (mogli su pustiti i ogorjelicu2) tako da nemas osnov prozivati forumase koji su stalno prisutni!

Da ne palamudim vise, bolje razmisli pre nego sto bilo sta napises. Pozdrav!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

HAhahaaha...blafgo onim koji su skuijal danas!!!!! :) :) :)