• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zico78

Slike su super,vidim da je bilo dobro.

Zao mi je sto danas nisam mogao da dodjem,ali bice valjda snega neki sledeci vikend.   ::)

Nerve

Znaci, sutra nista...      3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

A zasto?
Haj, kolika je Jahorina planina...

HeAd

sutra kako vidim temparatura ide u plus...tako da pocinje otopljenje al ko zna ...ako ga je 40 centi i sutra i bilo dobro skijanje samo ako puste zicu... ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

ne znam kako se OC izjasnio...da li su zice samo danas pustene zbog berze ili ....bi radile i sutra....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Cini mi se da Hare rece da nece paliti, tako mu rekli iz OC-a, sto su otvarali sezonu ako nece da pale zice??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nerve

Quote from: skiDeki on 27 November, 2010, 18:31:46
Cini mi se da Hare rece da nece paliti, tako mu rekli iz OC-a, sto su otvarali sezonu ako nece da pale zice??




Upravo tako.
Haj, kolika je Jahorina planina...

BOJAN-BG

sto rece hare kad je bilo toliko snega sto nisu pustili i ogorjelicu,a nece ovi iz O.C.da im se vrte korpe dok nisu 100 posto popunjene

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

upravo danas su zice skraceno radile jer se ustvari radnicima nije dalo raditi a tako je naredjeno...mislim oni bi rado ostali do 16:00 jer napokon je pao i treba iskoristiti...njihova je misao jedno 4-5h besplatno, a ostalo naplacuj i kapom i sakom ...tako da nece raditi te POGOTOVO BESPLATNO  3:( 3:(

DarkoN

jbg ljudi ja kada sam to juce napisao vip mi je odgovorio da se oc-u ne isplati da pravi dva otvaranja. meni je ovo apsurdno sto je uradjeno ali ko mene pita za bilo sta. i sutra bi se moglo komotno skijati sto se tice snijega. u sarajevu je jako hladno, a na jahorini jos hladnije. sutra ujutru, prva zica ...... sta bih dao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bilo bi fino i mogu pustiti ogorjelicu 2 pa nek naplate 15KM sto bi bilo solidno upola cjene od 10:00 do 16:00

Nerve

Quote from: harison on 27 November, 2010, 18:47:14
bilo bi fino i mogu pustiti ogorjelicu 2 pa nek naplate 15KM sto bi bilo solidno upola cjene od 10:00 do 16:00

ideea:(   Nije losa ideja.

Prognoza za sutra nije sjajna, al ne moze bit toliko lose da se ne moze uopste voziti.
Haj, kolika je Jahorina planina...


thief


skiDeki

Info za sutra:

Dobro rakijanje u royalu od 09-01h devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...