• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

zico78

Slike su super,vidim da je bilo dobro.

Zao mi je sto danas nisam mogao da dodjem,ali bice valjda snega neki sledeci vikend.   ::)

Nerve

Znaci, sutra nista...      3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

A zasto?
Haj, kolika je Jahorina planina...

HeAd

sutra kako vidim temparatura ide u plus...tako da pocinje otopljenje al ko zna ...ako ga je 40 centi i sutra i bilo dobro skijanje samo ako puste zicu... ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

ne znam kako se OC izjasnio...da li su zice samo danas pustene zbog berze ili ....bi radile i sutra....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Cini mi se da Hare rece da nece paliti, tako mu rekli iz OC-a, sto su otvarali sezonu ako nece da pale zice??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nerve

Quote from: skiDeki on 27 November, 2010, 18:31:46
Cini mi se da Hare rece da nece paliti, tako mu rekli iz OC-a, sto su otvarali sezonu ako nece da pale zice??




Upravo tako.
Haj, kolika je Jahorina planina...

BOJAN-BG

sto rece hare kad je bilo toliko snega sto nisu pustili i ogorjelicu,a nece ovi iz O.C.da im se vrte korpe dok nisu 100 posto popunjene

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

upravo danas su zice skraceno radile jer se ustvari radnicima nije dalo raditi a tako je naredjeno...mislim oni bi rado ostali do 16:00 jer napokon je pao i treba iskoristiti...njihova je misao jedno 4-5h besplatno, a ostalo naplacuj i kapom i sakom ...tako da nece raditi te POGOTOVO BESPLATNO  3:( 3:(

DarkoN

jbg ljudi ja kada sam to juce napisao vip mi je odgovorio da se oc-u ne isplati da pravi dva otvaranja. meni je ovo apsurdno sto je uradjeno ali ko mene pita za bilo sta. i sutra bi se moglo komotno skijati sto se tice snijega. u sarajevu je jako hladno, a na jahorini jos hladnije. sutra ujutru, prva zica ...... sta bih dao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bilo bi fino i mogu pustiti ogorjelicu 2 pa nek naplate 15KM sto bi bilo solidno upola cjene od 10:00 do 16:00

Nerve

Quote from: harison on 27 November, 2010, 18:47:14
bilo bi fino i mogu pustiti ogorjelicu 2 pa nek naplate 15KM sto bi bilo solidno upola cjene od 10:00 do 16:00

ideea:(   Nije losa ideja.

Prognoza za sutra nije sjajna, al ne moze bit toliko lose da se ne moze uopste voziti.
Haj, kolika je Jahorina planina...


thief


skiDeki

Info za sutra:

Dobro rakijanje u royalu od 09-01h devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...