• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

DarkoN

nadam se da ce nam vip javiti situaciju sa terena.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

evo prvog izvjestaja sa ski staze za ovu sezonu!

Snijega oko 40 cm. Temeratura u lijpom minusu, -5°C
Vjetar: slab ili ga nema

Staze: po rijecima skijasa odlicne i bolje nego stso se ocekivalo.
Radi lift ZELJO.

Cekam jos strucnu procjenu staza. Mada po meni, Rajska i SSK su tako dobre staze, skoro bez kamenja (osim prelomnice na vrhu rajske, koja se da lako zaobici) tako da ih je veoma lako pripremiti i omoguciti dobro skijanje.

Evo nadam se za pocetak da je izvjestaj zadovoljavajuci. U toku dana ocekujemo slike forumasa koji su bili na stazi i naravno detaljnije izvjestaje.

vip-jahorina

sinoc smo se malo provrtili po Bistrici na prvoj noci oko otvorenja. Bilo veoma veselo i ugodno.
Vidjeli se sa prijateljskim firmama, prije svega sa sajtom dalmacija ski, malo se pocugalo.
Poslije toga otvorenje hotela SAN (ovdje kod nas se svake godine svi hoteli ponovo otvaraju - glavno je da se proslavi) i tu se zakucalo.
Sad opet obaveze ...

DekiDeki

Quote from: vip-jahorina on 27 November, 2010, 11:28:19
evo prvog izvjestaja sa ski staze za ovu sezonu!

Snijega oko 40 cm. Temeratura u lijpom minusu, -5°C
Vjetar: slab ili ga nema

Staze: po rijecima skijasa odlicne i bolje nego stso se ocekivalo.
Radi lift ZELJO.

Cekam jos strucnu procjenu staza. Mada po meni, Rajska i SSK su tako dobre staze, skoro bez kamenja (osim prelomnice na vrhu rajske, koja se da lako zaobici) tako da ih je veoma lako pripremiti i omoguciti dobro skijanje.


Evo nadam se za pocetak da je izvjestaj zadovoljavajuci. U toku dana ocekujemo slike forumasa koji su bili na stazi i naravno detaljnije izvjestaje.
s:nij)  ole

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

skiDeki

Mislim da je Darko bio na skijanju danas, valjda ce nas pocastiti izvestajem i kojom slicicom :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

hare je bio na skijanju. vidjen je !!
znaci slijede slike i izvjestaj  ludzatobom:((

fux

odlican dan za vozanje s:vje)malo je pred kraj pala magla al za otvorenje sezone vise nego dobro. s:nij)

minjon81

Hare se pojavio u kafaniii!!! Jedva cekamo fotke!!!

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 27 November, 2010, 16:12:10
hare je bio na skijanju. vidjen je !!
znaci slijede slike i izvjestaj  ludzatobom:((
Pa dje si ti bio jado?? Garant si otvarao sezonu u royalu ili kod ace (kad ce mu ukljuciti vise tu struju?)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...




Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Nichifor

aaaaaaaaa  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( plakaæuuuuuuuu. pa jebote odlièno je bilo vidim.