• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

fux

niko nema neku informaciju iz prve ruke ovi iz bistrice kazu da nece liftovi raditi s:nij)

skiDeki

Probaj nazvati rajska vrata, oni su malo ozbiljniji, tj mnogo
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

LadyBird

live, love, ski :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: neca on 28 November, 2010, 02:05:01
I ste rekose oce bit sutra sta od skijanja ? : )

harison@
Vec par godina sam èlan jednog Sarajavskog kluba i sveke godine uredno predamo spiska clanova i imamo popust na sezonski skipass doduse ne veliki al popust postiji.
Vidjecemo sta ce biti ove sezone nesto su se kao poostrili, valjda  bude bar 10 % popusta.

prosle sezone smo dobili popust, a ove godine nista....i u pricu s drustvom s Jahorine koji su u klubu I.S. cujem da su dobili karte po popustu od prosle godine 350KM....mada sam to rjesio necu da se petljam oko toga...vozim za svoju dusu i ne moram ovisiti o nekom popustu....ako bude srece nekad cu napraviti svoj klub i onda se boriti za ravnopravni popust, tako da do tad plati kako pise

HeAd

Hare placaj..privredjuj  u ski centar sta odma trazis popust  (:smijeh:
daj ti topove daj sestosjed i daj ti jos rakije i sto maraka sve na racun OC (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa dobro onda ako tako nastave.. prodaja sezonski ce pasti u pola....jer se jedino tako prodavalo masa sezonski al na njihovom je nek odluce ebga

skiDeki

Ja kad uzmem 7-dnevni sp i kad dodjem na jos koji vikend, dam para za skipass-OVE skoro kao za sezonsku, ali sta je tu je! kad volim skijati
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

makisha

zavidim ti druze,aj fino sezona zvanicno pocela uskoro cu i ja gore nove skije se zbavile im ready za skijanje  :-*

skiDeki

Hvala makisha i ja tebi zelim dobru sezonu i nek ti bude srecna prva parnica na novoj skiji!!!(tako se kaze)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

makisha

hvala hvala sad cu ja gore pa cemo zarakijati  8)


42m4r

a nekako imam osjecaj da ce vo zatopljenj e brzo proci, eventualno danas i sutra da noci :D pa onda taj snjeg iz slovenije  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

skiDeki

Po prognozama, narednih dana ce temperature u subotici i na Jahorini biti priblizne :o  Zato sto ce sever balkana biti pod hladnom strujom a sve juznije ce biti toplije, pa cak i na Jahorini, medjutim to je kratkotrajno, za vikend sneg i debeli minusi!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo da vam donesem lose vijesti. kako je i najavljeno u prognozi poceo je jugo i nije tako hladno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

alpi

Quote from: zver on 28 November, 2010, 00:18:16
Kolega ako osudjujes,  nebi ti malo vise pismenosti skodilo::::::!!!!!!!!!!!!!  :o :o devil:( devil:( ideea:( ideea:( ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Decko,kupi kontaktna sociva,ovo je forum,ovo je forum,a ne bukvar . . . koji bi mozda trebalo ponovo da prelistas  devil:(